ROZWŚCIECZONE kobiety postanowiły się ZEMŚCIĆ! Chwyciły za chemikalia i poszły pod zaparkowane BMW swojej ofiary

2020-11-25 11:38 mj-s
ROZWŚCIECZONE kobiety postanowiły się ZEMŚCIĆ! Chwyciły za chemikalia i poszły pod zaparkowane BMW swojej ofiary
Autor: KPP Wieluń ROZWŚCIECZONE kobiety postanowiły się ZEMŚCIĆ! Chwyciły za chemikalia i poszły pod zaparkowane BMW swojej ofiary

Dwie wielunianki, w wielu 25 i 31 lat trafiły do policyjnego aresztu, po tym jak w akcie zemsty postanowiły uszkodzić bmw swojego znajomego. W ruch poszła farba, którą panie zapaskudziły karoserię samochodu. Poszkodowany oszacował straty na kwotę 1600zł. Jak wykazało policyjne dochodzenia na „malunkach” się nie skończyło, krewkie kobiety kierowały wobec mężczyzny groźby karalne! Teraz obu kobietom grozi do 5 lat więzienia.

Sprawa swój początek miała 22 listopada, tego dnia wieluńscy policjanci zostali poinformowani o uszkodzeniu samochodu bmw stojącego na jednym z parkingów przy ul. Traugutta w Wieluniu.

- Mundurowi w rozmowie z pokrzywdzonym ustalili, że w należącym do niego pojeździe pomalowana została farbą powłoka lakiernicza. Właściciel oszacował straty na kwotę 1600zł. Z relacji zgłaszającego wynikało, że uszkodzenia mogły dokonać dwie znane mu kobiety, z którymi był wcześniej skonfliktowany – informuje st.asp. Katarzyna Grela, rzecznik pracowy KPP w Wieluniu.

Mundurowi rozpoczęli poszukiwania wskazanych przez pokrzywdzonego kobiet. Obie zostały zatrzymane już następnego dnia przez policję, okazały się nimi być 25- i 31- latka. Rozsierdzone panie trafiły do policyjnego aresztu.

- Jak ustalili policjanci to nie jedyne ich przewinienie. Jak się okazało kierowały ponadto groźby karalne wobec właściciela samochodu i jego znajomej. Obie usłyszały już zarzuty uszkodzenia samochodu oraz kierowania gróźb karalnych – dodaje Grela.

Prokurator wobec obu pań zastosował dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi.

CZYTAJ: Policja wciąż szuka szuka małego Pikachu, który UKRADŁ ze sklepu muzycznego ukulele. Pokemon nie działał sam! [FOTO]

Teraz za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Areszt za znęcanie się nad zwierzętami