ŚMIERTELNY WYPADEK w Paskrzynie. Nie żyje dwoje seniorów. Dwoje dzieci w szpitalu. BLOKADA DW 742

2021-01-12 14:23 mj-s
ŚMIERTELNY WYPADEK w Paskrzynie. Nie żyje dwoje seniorów. Dwoje dzieci w szpitalu. BLOKADA DW 742
Autor: mj-s ŚMIERTELNY WYPADEK w Paskrzynie. Nie żyje dwoje seniorów. Dwoje dzieci w szpitalu. BLOKADA DW 742

Tragedia na drodze wojewódzkiej nr 742 w Paskrzynie w powiecie piotrkowskim (Łódzkie). We wrotek (12 stycznia) przed godziną 13.00 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu zginęły dwie osoby, a dwoje dzieci zostało rannych. Jak informuje piotrkowska policja, DW 742 w miejscu zdarzenia będzie zablokowana całkowicie przez najbliższe trzy godziny.

Izabela Gajewska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, poinformowała, że do wypadku w Paskrzynie doszło przed godz. 13.00. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, dwie osoby zginęły na miejscu, a dwoje dzieci zostało rannych.

CZYTAJ: Radomsko: Zmieniał koło, wtedy nadjechała ciężarówka. 26-latka „zmiotło” z drogi, NIE PRZEŻYŁ

Na miejscu tragedii pracują służby. W tej chwili policjanci wstępnie ustalili, że 63-letnia kobieta kierująca toyotą (jadąca od strony Przedborza w kierunku Włodzimierzowa, na wysokości miejscowości Paskrzyn), z niewyjaśnionych na razie przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z daewoo lanosem.

PRZECZYTAJ: Zabija niezwykle skutecznie i systematycznie. Służby apelują: Nie bądźmy OBOJĘTNI!

- 67-letni kierowca lanosa i 88-letnia pasażerka zginęli na miejscu. Kierująca toyotą podróżowała z dziećmi w wieku 10 i 11 lat. Obydwoje zostali ranni, jedno dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala w Łodzi, a drugie dziecko przewiezione karetką pogotowia do szpitala w Bełchatowie - mówi asp. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

PRZECZYTAJ: Czterech na jednego! Brutalnie pobili 19-latka, bo ten stanął w obronie swojej koleżanki!

Jak podkreśliła w rozmowie w redakcją oficer prasowa piotrkowskiej komendy DW nr 742 w Paskrzynie jest w tej chwili całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet najbliższe 3 godziny.

Nie chcą być wplątane w aferę! Oświadczenie prowadzących "Dzień dobry TVN"