Szlachetna Paczka w Bełchatowie zagrożona! Nie będzie lidera, nie będzie pomocy

2020-07-16 15:24 Magdalena Jaśkiewicz-Stawowczyk
Szlachetna Paczka w Bełchatowie zagrożona! Nie będzie lidera, nie będzie pomocy
Autor: Szlachetna Paczka Szlachetna Paczka w Bełchatowie zagrożona! Nie będzie lidera, nie będzie pomocy

To już ostatni dzwonek, aby zgłosić się do liderowania Szlachetną Paczką w Bełchatowie. Zgłoszenia przyjmowane są do najbliższego poniedziałku. Jeśli chętnych zabraknie, w tym roku nie będzie tej szczytnej akcji w Bełchatowie.

"Dzięki Tobie!" - tak brzmi hasło kampanii zachęcającej do wstępowania w szeregi wolontariuszy tej ogólnopolskiej akcji. Szlachetna Paczka już od kilku tygodni w całym kraju kompletuje liderów i wolontariuszy. Niestety, problemy są w Bełchatowie, gdzie wciąż nie zgłosił się żaden lider. Bez niego akcja nie ruszy i rodziny w potrzebie nie otrzymają pomocy, która ułatwi im codzienne życie.

Funkcję lidera może pełnić wyłącznie osoba dorosła. Na barkach superbohatera spoczywać będzie budowanie zespołu, pomoc wolontariuszom i kontrola ich pracy, a także organizacja całego zaplecza logistycznego.

- Lider powinien cechować się dużym poczuciem odpowiedzialności, zaangażowaniem i mądrością decyzji. Powinna to być też osoba, która ceni sobie rozwój, dlatego, że pełniąc tę rolę ten rozwój jest nieunikniony - mówi Paulina Frania, menadżer operacyjny Szlachetnej Paczki.

Jak zgłosić chęć udziału w tej akcji? Wystarczy wypełnić formularz na stronie: szlachetnapaczka.pl.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Szlachetna Paczka dotarła do 25 bełchatowskich rodzin.

W Łodzi powstał jedyny w Polsce książkomat

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.