Utrudnienia na A1! Ciężarówka zablokowałą trasę na Katowice

i

Autor: pixabay.com CC0 fot. Rico_Loeb /zdjęcie ilustracyjne

Uwaga kierowcy!

Utrudnienia na A1! Ciężarówka zablokowała trasę na Katowice

2022-07-19 13:57

Uwaga kierowcy! Na autostradzie A1 przewróciła się ciężarówka. Pojazd blokuje drogę między węzłami Piotrków Trybunalski Południe i Kamieńsk. Trasa jest zablokowana w stronę Katowic.

Jak poinformował łódzki oddział Punktu Informacji Drogowej, na 362. kilometrze autostrady A1 (w powiecie radomszczańskim) doszło dziś (19.07) około południa do kolizji. W wyniku zdarzenia na jezdnię przewróciła się ciężarówka, która zablokowała ruch. Nie są jeszcze znane przyczyny kolizji. Nie ma też informacji o osobach poszkodowanych.

Autostrada jest zablokowana w stronę Katowic. Kierowcy planujący trasę na południe kraju, aby ominąć zator powinni wybrać podróż drogą krajową nr 91. Zdaniem drogowców utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin.

ZOBACZ TEŻ: Ciągnik przewrócił się i przygniótł mężczyznę. Tragiczny wypadek w Woli Przedborskiej

Trzyosobowa rodzina zginęła w wypadku pod Szuszalewem na Podlasiu. Katarzyna, Tomasz i Kacperek spoczęli w jednym grobie na cmentarzu w Różanymstoku

Do innego groźnego wypadku doszło w miniony poniedziałek (18 lipca) w Dzbankach pod Bełchatowem. Na odcinku między Bełchatowem i Wieluniem, zderzyły się tir, samochód dostawczy i osobowy. W wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł około 40-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany