Uwaga kierowcy! Utrudnienia na A1 w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. markusspiske /zdjęcie ilustracyjne

Prace na autostradzie!

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na A1 w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego

2022-09-13 8:20

Od wtorku (13 września) do czwartku (15 września) należy spodziewać się utrudnień na autostradzie A1 w obrębie węzłów Piotrków Trybunalski Zachód i Piotrków Trybunalski Południe.

Utrudnienia na A1 (13, 14 i 15 września)

Jak przekazał PAP rzecznik łódzkiego oddziału GDDKiA Maciej Zalewski, utrudnienia na autostradzie A1 będą występować w dniach 13, 14 i 15 września 2022 r. w obrębie węzłów Piotrków Trybunalski Zachód i Piotrków Trybunalski Południe. Ograniczenia w ruchu związane są z koniecznością umycia ekranów akustycznych. Prace będą rozpoczynały się około godz. 7 i kończyły około godz. 19.

We wtorek (13.09) rano zostanie wprowadzone zwężenie do jednego pasa ruchu na łącznicy Warszawa – Katowice węzła Piotrków Trybunalski Zachód. Zwężenie nastąpi już około kilometra przed węzłem Piotrków Trybunalski Zachód i będzie kontynuowane do ok. 350. kilometra autostrady A1, który znajduje się przed węzłem Piotrków Trybunalski Południe. Zajęte będą pas wolny i awaryjny.

"Zatem szczególną uwagę muszą zachować wszyscy jadący w kierunku Katowic, zarówno od strony Warszawy, jak i z Łodzi" - podkreślił Zalewski.

Po zakończeniu tego etapu, prace przeniosą się na jezdnię wschodnią - w kierunku Łodzi i Gdańska. W tym przypadku zwężenia będą na odcinku ok. 2 km pomiędzy węzłem Piotrków Trybunalski Południe i Piotrków Trybunalski Zachód. Z ruchu wyłączone zostaną również dwa pasy - wolny i awaryjny.

Mija rok od tragicznej śmierci żołnierza, którego zabił pijany kierowca
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają