Wygoda. Pijana wjechała na czołówkę z busem. 10 osób w szpitalu, jedna nie żyje. Zdjęcia przerażają...

2021-07-25 16:30
Śmiertelny wypadek w miejscowości Wygoda w gm. Gidle
Autor: Policja /KWP Łódź

Śmiertelny wypadek w miejscowości Wygoda w gm. Gidle miał miejsce w sobotę, 24.07.2021 r. Doszło tam do zderzenia osobówki z busem. Do szpitala trafiło 10 osób, biorących udział w wypadku. Jeden z mężczyzn zmarł na stole operacyjnym. 36-latka, która wjechała w busa miała w organizmie 4 promile alkoholu. Zdjęcia z wypadku w Wygodzie są przerażające.

Wypadek w m. Wygoda (24.07) miał miejsce około godziny 6 rano na drodze z Radomska do Gidel. Zderzyło się tam auto osobowe z busem przewożącym robotników. Zanim na miejsce przyjechały służby, poszkodowanym udzielali pomocy świadkowie zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 36-letnia kierująca nissanem, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechała na przeciwny pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku vw transporterem. Następnie oba pojazdy wypadły z jezdni. - Łącznie w zdarzeniu brało udział 10 osób, w tym dziewięć podróżujących busem. Zgodnie z zaleceniami medyków opatrujących rannych wszyscy uczestnicy wypadku zostali przetransportowani do szpitali, przy czym trzech z nich z rozległymi obrażeniami ciała, zagrażającymi ich życiu. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierujących pojazdami. Kierowca volkswagena był trzeźwy a 36-latka miała w organizmie 4 promile alkoholu. Dodatkowo została od niej pobrana krew do badań - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Kierowcy ciężarówek pożegnali swojego kolegę. Przejmujący pogrzeb tragicznie zmarłego Roberta S.

Kierująca nissanem to mieszkanka gminy Gidle. Z kolei w transporterze jechało siedmiu mężczyzn narodowości Ukraińskiej w wieku od 39 do 54 lat oraz dwóch Polaków w wieku 39 i 40 lat. Wszyscy pracują w firmie budowlanej, tego dnia mieli wykonywać usługę na terenie Radomska.

- Zgodnie z decyzją prokuratora nadzorującego czynności na miejscu wypadku 36- latka po badaniach wykonanych w radomszczańskim szpitalu trafiła do policyjnego aresztu. Kobieta nie odniosła obrażeń zagrażających jej życiu. Niestety, 37-letni z obywatel Ukrainy zmarł podczas operacji - informuje policja.

Zdjęcia z wypadku w Wygodzie są przerażające:

Wszystko wskazuje na to, że kierująca nissanem, kiedy wytrzeźwieje, usłyszy prokuratorski zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym, za co grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE