Kolejny wypadek w Podlaskiem. Jedna osoba ranna

2019-10-23 10:28 vera
Kolejny wypadek w Podlaskiem. Jedna osoba ranna
Autor: KPP Sokółka Kolejny wypadek w Podlaskiem. Jedna osoba ranna

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w środę rano w miejscowości Lipowa Góra.

W środę rano w woj. podlaskim doszło do kilku poważnych wypadków. W miejscowości Lipowa Góra (powiat sokólski) zderzyły się trzy samochody. Policjanci zgłoszenie o wypadku otrzymali około godziny 8.20.

- Ze wstępnych informacji wynika, iż kierujący samochodem osobowym prawdopodobnie przeprowadził nieprawidłowy manewr wyprzedzania - informuje oficer prasowy KPP w Sokółce.

Kierujący jednego z pojazdów osobowych został przewieziony do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Droga może być nadal zablokowana. W środę rano doszło też do innego poważnego wypadku w regionie: Koszmarna mgła na drogach. Seat dachował. Pięć osób w szpitalu

W nocy w woj. podlaskim pojawiła się gęsta mgła, która utrzymywała się do rana. Informowaliśmy o tym zjawisku: Uwaga kierowcy! Idzie mgła. Ostrzeżenie pierwszego stopnia Przypominamy, że w środę 23 października na podlaskich drogach policja przeprowadza działania pod nazwą "Prędkość" - czytaj więcej tutaj: Specjalne kontrole policji w woj. podlaskim! Co będą sprawdzać?

Tragiczny wypadek w Warszawie. Krystian O. wjechał rozpędzonym bmw na przejście dla pieszych. WIDEO: