Walentynki 2020. Życzenia walentynkowe: oryginalne, zabawne, miłosne. Sprawdź! [SMS, Messenger, Facebook]

2020-02-14 7:33 jch
Życzenia na Walentynki 2020. Oryginalne, zabawne, miłosne. Sprawdź! [SMS, Messenger, Facebook]
Autor: Pixabay Życzenia na Walentynki 2020. Oryginalne, zabawne, miłosne. Sprawdź! [SMS, Messenger, Facebook]. "Ja Cię kocham, ale troszkę hmm.. jak kogucik swą kokoszkę, bo kogucik swą kokoszkę kocha zawsze, ale troszkę."

Walentynki 2020 w piątek 14 lutego. Szukasz pomysłu na wyjątkowe życzenia walentynkowe na ten wyjątkowy dzień? Sprawdź nasze propozycje! W tym artykule znajdziesz zabawne, romantyczne i oryginalne życzenia na Walentynki. Wystarczy, że skopiujesz wiadomość i wyślesz ją SMS-em lub Messengerem. Możesz też miłosne życzenia wstawić ukochanej osobie na jej tablicy na Facebooku.

Walentynki, w którym swoje święto mają wszyscy zakochani, tradycyjnie przypadają na 14 lutego. Pamiętajmy, że Walentynki to przede wszystkim okazja do tego, żeby powiedzieć i pokazać drugiej osobie jak bardzo jest dla nas ważna. Bez względu na to, czy spędzisz ten dzień na romantycznej kolacji, w kinie czy po prostu w domu, pamiętaj, aby Twoja miłość czuła się doceniona i wyróżniona.

Warto wręczyć jakiś drobny upominek lub kwiaty. Klasyką w tym temacie są czekoladki i czerwone róże. Wielu mężczyzn zamawia też kuriera, który tego dnia dostarczy kwiaty wraz z liścikiem miłosnym.

Zobacz też: Walentynki. Karta walentynkowa, SMS, Messenger. Życzenia walentynkowe zabawne i wyjątkowe! 14.02.2020

Pamiętaj, aby w Walentynki przesłać ukochanej osobie walentynkowego smsa. Krótkie, zabawne i miłosne życzenia na Walentynki znajdziesz w tym artykule. Możesz je skopiować i wysłać SMS-em lub przez internet np. Messengerem.

Zobacz też: Walentynki. Życzenia na walentynki i miłosne zwroty w różnych językach świata

Życzenia na Walentynki

Cześć! Piszę do Ciebie, aby przypomnieć Ci jak bardzo Cię kocham! I nie tylko w Walentynki :)

Kocham Cię w dzień i w nocy. Zimą i latem. Kocham cię, gdy śpię i gdy kupuję bułki w sklepie. Kocham Cię zawsze!

Kocham Cię, bo.. wiesz.. odkąd zobaczyłem ciebie.. nie mogę jeść, nie mogę spać. Jak do tego doszło, nie wiem :* No dobra, to teraz przeczytaj tego SMS-a nie nucąc Zenka!!

Hej! Pobudka! Dziś są Walentynki. Mam ważny komunikat to ogłoszenia: KOCHAM CIĘ! Dziękuję za uwagę, możesz spać dalej :-*

Kocham, kocham, kocham, kocham, kocham.. dobra, co na kolację?

Z okazji Walentynek chciałem Ci napisać coś romantycznego, ale nie umiem, więc po prostu napiszę.. KOCHAM CIĘ!

Jesteś największym szczęściem, które spotkało mnie w życiu. Dziękuję, że jesteś.

Walentynki 2020. Życzenia walentynkowe: oryginalne, zabawne, miłosne. Sprawdź! [SMS, Messenger, Facebook]

Dziś są Walentynki. Z tej okazji chciałbym Ci podarować skafander kosmiczny od NASA, bo kolejne lata naszej miłości zapowiadają się ODLOTOWO!!

Dziś są Walentynki. Moja miłość do Ciebie nie wie, co to jest czas i miejsce. Kocham Cię zawsze i bez względu na to czy jestem obok czy gdzieś daleko. Kocham Cię ....

Cześć! Napisałam Ci tego SMS-a, aby Ci powiedzieć, że.. nie mogę bez Ciebie żyć! :-*

Ja Cię kocham, ale troszkę hmm.. jak kogucik swą kokoszkę, bo kogucik swą kokoszkę kocha zawsze, ale troszkę.

Podobno dziś są Walentynki :) Ale ja kocham Cię nie tylko 14 lutego :)

Walentynki 2020. Życzenia walentynkowe: oryginalne, zabawne, miłosne. Sprawdź! [SMS, Messenger, Facebook]

Z okazji Walentynek ślę Ci moc gorących całusów! Kocham Cię!

Raz, dwa, trzy.. Moim sercem jesteś Ty! Cztery, pięć, sześć.. Zawsze będę kochał Cię! Siedem, osiem, dziewięć.. Na twój widok rozpływam się! Dziesięć.. i już Ci to mówię: Kocham Cię!

W Dniu Zakochanych, w dniu Walentynki, Przyjmij życzenia.. od swojej dziewczynki!!

Z okazji Walentynek, chciałbym Ci obiecać, że moja miłość do Ciebie nigdy nie zgaśnie. Zawsze będę Cię kochał

Kocham Cię! I nie tylko w Walentynki :-*

A na sam koniec polecamy klasykę nad klasyki. To bez wątpienia najpopularniejsze wyznanie w Walentynki, które bardzo szybko możemy wysłać SMS-em:

Kocham Cię!

Pomysły na Walentynki 2020

To, w jaki sposób spędzicie Walentynki zależy wyłącznie od Was. Niektórzy wolą spędzić ten w domu, oglądając wspólnie jakiś dobry film. Można też zrobić ukochanej osobie niespodziankę i przygotować wyjątkową kolację przy świecach. Kusząca polędwica wieprzowa w towarzystwie brzoskwiniowego sosu? A może pobudzająca zmysły caponata podana w bułeczce? Nie trzeba być wcale mistrzem gotowania, aby przyrządzić pięknie wyglądające i smaczne dania. Przepisy na idealne walentynkowe potrawy znajdziecie tuta: Przepisy na potrawy walentynkowe. Sprawdź!

Jeżeli planujemy w Walentynki 14 lutego wyjść z domu, otwiera się przed nami dużo więcej możliwości. Pizza, kino, impreza w klubie, kameralny koncert w klubie? W związku z Walentynkami, wiele lokali czy publicznych instytucji kultury przygotowało specjalne wydarzenia. Warto obserwować fanpage ulubionych miejsc i lokali w Waszych miastach. A może jakaś wycieczka? Sprawdźcie: TOP 15. Najbardziej romantyczne miejsca w Polsce. A może kino? Warto wziąć pod uwagę fakt, że 14 lutego jest premiera filmu Zenek, opowiadającego o początkach kariery króla disco polo: Zenka Martyniuka. Ile lat ma Zenek Martyniuk? Sprawdź! [QUIZ]