22.04.2021 prognoza pogody, Polska. IMGW: " Do Polski zbliża się załamanie pogody". Będzie bardzo zimno

22.04.2021 prognoza pogody Polska. Będzie deszczowo, a lokalnie mogą być burze
Autor: Pixabay 22.04.2021 prognoza pogody Polska. Będzie deszczowo, a lokalnie mogą być burze

22.04.2021 prognoza pogody Polska. Jaka będzie pogoda w czwartek, 22 kwietnia? Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki wodnej informują, że do Polski zbliża się kolejne załamanie pogody. W całym kraju będzie pochmurnie. Lepiej zaopatrzyć się w parasole, bo czeka nas deszczowy dzień. Na mapie kraju są także miejsca, w których mogą wystąpić burze. W ciągu dnia będzie wiał bardzo silny wiatr. Jaka będzie pogoda w czwartek, 22.04.2021? Przeczytajcie.

Pierwsza wiosenna burza nad Warszawą

Spis treści

  1. Jaka będzie pogoda w czwartek, 22.04.2021
  2. Prognoza pogody dla Polski: czwartek, 22 kwietnia. Będzie wiał bardzo silny wiatr

Jaka będzie pogoda w czwartek, 22.04.2021

22.04.2021 Prognoza pogody w Polsce

Jaka będzie pogoda 22 kwietnia, w czwartek? Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej informują za pośrednictwem swojej strony internetowej, że do Polski zbliża się kolejne załamanie pogody. Z przekazanych przez nich informacji wynika, że pogoda szykuje nam niemiłą niespodziankę i nie będziemy mogli się już cieszyć słoneczną i ciepłą wiosną. W połowie tygodnia zaczniemy odczuwać spore ochłodzenie. "Stanie się to za sprawą układu niskiego ciśnienia, który znad Skandynawii przemieści się nad Bałtyk. Będzie mu towarzyszył front atmosferyczny, za którym napłynie naprawdę zimne, arktyczne powietrze" - informuje IMGW. Pierwszą falę zimna odczujemy już w czwartek, 22 kwietnia, kiedy to temperatura o poranku na zachodzie kraju spadnie do 1°C-2°C.

Emerytury bez podatku zatwierdzone już w maju?! Zobacz, czy zyskasz nawet 500 zł

Prognoza pogody dla Polski: czwartek, 22 kwietnia. Będzie wiał bardzo silny wiatr

22.04.2021, prognoza pogody, Polska. Będzie zimno

Zgodnie z prognozami pogody przygotowanymi przez IMGW odrobinę cieplej będzie na wschodzi Polski, gdzie temperatura wynosić będzie około 6°C. Jak będzie w pozostałych regionach Polski? Na wybrzeżu termometry wskazywać będą 5°C, a 8°C na zachodzie i w centrum oraz do 12°C na południowym wschodzie. Tutaj mogą w ciągu dnia wystąpić burze.

Mieszkańcy wybrzeża muszą być gotowi na bardzo silny watr, który w porywach będzie wiał z prędkością sięgającą nawet 75 km/h.

Zobacz koniecznie: Ogromny huk w Warszawie. Przerażeni mieszkańcy nie wiedzieli, co się stało. Okazuje się, że to... BURZA

- W czwartek po przejściu frontu, oprócz przelotnych opadów deszczu, gdzieniegdzie mogą pojawić się opady deszczu ze śniegiem - informuje IMGW.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE