23-latka z bmw musi zapłacić gigantyczny mandat! Za to straciła też prawo jazy

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

Tego się nie spodziewała

23-latka z bmw musi zapłacić gigantyczny mandat! Za to straciła też prawo jazdy

2023-03-29 12:33

23-latka kierująca bmw przekroczyła dozwoloną prędkość o 66 km/h w terenie zabudowanym. Za popełnione wykroczenie kobieta otrzymała mandat karny w wysokości 2 tys zł! To jednak nie koniec!

Pomimo wzrostu kar za przekroczenie dopuszczalnej prędkości nadal zdarzają się kierowcy, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego. W niedzielę (26.03.2023) na ulicy Kolejowej w Strzelnie policjanci mogileńskiej drogówki dokonali pomiaru prędkości kierującej samochodem marki bmw. Kobieta jechała w obszarze zabudowanym z prędkością 116 km/h, czyli o 66 km/h więcej niż pozwalają na to przepisy.

23-latka za popełnione wykroczenie otrzymała mandat w wysokości 2 tys. zł i 14 punktów karnych. Straciła też uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe 3 miesiące.

Nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Dlatego nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy lekceważą przepisy.

Mundurowi apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o korzystanie z drogi w sposób bezpieczny, odpowiedzialny i zgodny z przepisami.

Sonda
Czy praca w policji jest niebezpieczna?
Bestia z Torunia skrzywdziła jej syna. Wstrząsające słowa matki ofiary
Nasi Partnerzy polecają