25-latek z Bydgoszczy tankował do pełna i uciekał! Był pewien, że nie wpadnie. Policja zdradza metody jego działania

i

Autor: KWP w Bydgoszczy, pixabay.com

Kolejne zatrzymanie

25-latek z Bydgoszczy tankował do pełna na stacjci i uciekał! Był pewien, że nigdy nie wpadnie

2022-12-23 12:16

Policjanci z bydgoskich Wyżyn namierzyli i zatrzymali sprawcę kradzieży paliwa z dwóch stacji paliw z Bydgoszczy. - Ostatecznie mężczyzna odpowie za trzy czyny, gdyż funkcjonariusze udowodnili mu również kradzież paliwa na terenie województwa pomorskiego - wyjaśniają mundurowi.

Bydgoszcz: Tankował do pełna i uciekał. W końcu wpadł

Początkowo kradzieże, do których doszło na terenie Bydgoszczy nie były ze sobą powiązane. W wyniku prowadzonych czynności i uzyskanych informacji przez funkcjonariusza z Zespołu ds. wykroczeń oraz dzielnicowego ustalono, iż w obu postępowaniach sprawcą jest ten sam mężczyzna, który podjeżdżał na stację, tankował i nie płacił za zatankowane paliwo.

- Sprawca był przekonany, że nie wpadnie w ręce policji, gdyż dokonywał kradzieży dwoma różnymi samochodami, a na dodatek z przerobionymi tablicami rejestracyjnymi - wyjaśnia kom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

W miniony wtorek (20 grudnia) 25-letni mieszkaniec Bydgoszczy został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W międzyczasie policjanci ustalili, że mężczyzna ma również na koncie kradzież paliwa na jednej ze stacji w województwie pomorskim.

Ostatecznie za kradzieże przedstawiono zarzut popełnienia przestępstwa. Straty spowodowane przez nieuczciwego mężczyznę to ponad 1000 złotych. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadał przez sądem.

Sonda
Jak w skali od 1 do 5 oceniasz pracę bydgoskiej policji?
Budowa wiaduktu na Armii Krajowej w Bydgoszczy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany