Bydgoszcz: Brutalne pobicie w miejskim autobusie! Poszło o brak maseczki [WIDEO]

2021-06-15 12:49
Bydgoszcz: Brutalne pobicie w miejskim autobusiem! Poszło o brak maseczki [WIDEO]
Autor: KWP w Bydgoszczy Bydgoszcz: Brutalne pobicie w miejskim autobusiem! Poszło o brak maseczki [WIDEO]

Wstrząsające sceny w bydgoskim autobusie! Jak informują mundurowi, jeden z pasażerów zwrócił młodemu mężczyźnie uwagę na brak maseczki. Niestety szybko tego pożałował, ponieważ nieidentyfikowany do tej pory bydgoszczanin rzucił się na niego z pięściami. Sprawa została zgłoszona na policję, która prosi mieszkańców o pomoc w znalezieniu agresora.

Pobił mężczyznę w autobusie, bo zwrócił mu uwagę! Policja prosi o pomoc w jego namierzeniu

Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała i gróźb karalnych. - Do zdarzenia doszło w autobusie linii nr 71. Tam, pokrzywdzony zwrócił siedzącemu młodemu mężczyźnie, w wieku 19-20-lat, uwagę o obowiązku zakładania na usta i nos maseczki ochronnej w komunikacji publicznej. Sprawca lekceważył i ignorował prośby pokrzywdzonego. Następnie, gdy wychodził z autobusu na przystanek przy ulicy Focha a Garbary, zaatakował pokrzywdzonego, uderzając go pięściami po głowie - wyjaśnia policja i publikuje nagranie.

Bijatyka w bydgoskim autobusie. Poszło o brak maseczki

Zobacz: 12-latka poszła do szkoły i nigdy do niej nie dotarła. Tragedia w Bydgoszczy

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny całodobowo pod numerami 47-751-13-59 oraz 112 powołując się na III Kr-1050/21.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE