Bydgoszcz: Nakielanin pożyczył sobie bmw warte 200 tys. zł!

i

Autor: KPP w Nakle Bydgoszcz: Nakielanin "pożyczył" sobie bmw warte 200 tys. zł!

Bydgoszcz: Nakielanin "pożyczył" sobie bmw warte 200 tys. zł!

2019-03-29 10:35

Współpraca nakielskich i bydgoskich kryminalnych zaowocowała zatrzymaniem 36-latka, który w Bydgoszczy przywłaszczył bmw warte 200 tysięcy złotych. Mienie odzyskano, a podejrzany już usłyszał zarzuty.

Kryminalni z Komisariatu Policji Bydgoszcz - Śródmieście mieli informacje, że na terenie jednej z bydgoskich firm doszło do przywłaszczenia bmw wartego aż 200 tysięcy złotych. Z ustaleń bydgoskich mundurowych wynikało, że przywłaszczenie to sprawka 36-letniego nakielanina, dlatego też o pomoc zwrócili się do policjantów z Nakła.

Zatrzymanie podejrzanego było tylko kwestią czasu. W środę kryminalni z Nakła uzyskali informację, że podejrzany 36-latek przemieszcza się jedną z nakielskich ulic i szybko pojechali to sprawdzić. Jak się wkrótce okazało była to bardzo dobra decyzja. Podejrzany został zatrzymany i dowieziony do komendy. W międzyczasie „patrolowcy” ustalili, że przywłaszczone bmw stoi na parkingu przed jednym z marketów, tam też auto zostało zabezpieczone.

Zatrzymany został przekazany policjantom z Komisariatu Policji Bydgoszcz – Śródmieście, którzy przedstawili mu zarzut za przywłaszczenie powierzonego auta, bo jak się okazało 36-latek wypożyczył bmw, jednak jak widać nie miał chęci go zwrócić. Podejrzany usłyszał też zarzut niestosowania się do sądowego zakazu. Do czasu podjęcia decyzji przez prokuratora, 36-latek przebywa w policyjnym areszcie. Odzyskane auto wróciło już do prawowitego właściciela.

>>> Ratownicy medyczni nie zawsze czują się bezpiecznie. - To praca wysokiego ryzyka [AUDIO]

Zobacz WIDEO: