Wielkie ściganie w lodowatej Brdzie! Za nami Ice Swimming Festival [ZDJĘCIA]

2021-11-27 16:16
Wielkie ściganie w lodowatej Brdzie! Za nami Ice Swimming Festival [ZDJĘCIA]
Autor: Anna Gołata

W sobotę, 27 listopada podczas Ice Swimming Bydgoszcz Festival zmierzyło się około 300 zawodników. Zawody w zimowej odmianie pływania odbywają się przy Wyspie Młyńskiej od 2018 roku. Z roku na rok impreza zyskuje coraz większe grono zwolenników, którzy docierają do Bydgoszczy z całej Polski!

Ice Swimming Bydgoszcz Festival 2021

W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników pięć wymagających dystansów indywidualnych oraz – ponownie – zaplanowali rywalizację sztafet. Najkrótszy, sprinterski dystans to 100 metrów, a kolejne to 250, 450, 750 (to nowość) oraz królewski dystans 1000 metrów.

Czytaj także: Tu jest jak w bajce! Bydgoski Jarmark Świąteczny już zachwyca mieszkańców [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sztafety będą rywalizowały w czteroosobowych zespołach. Każdy z jej członków miał do przepłynięcia wspomniane już 100 metrów. Wszystkie wyścigi będą odbywały się w Brdzie na wysokości Wyspy Młyńskiej – od mostu Jana Kiepury do mostów Solidarności.

Zobaczcie naszą relację z zawodów!

Sonda
Umiesz pływać?
Wielkie ściganie w lodowatej Brdzie! Za nami Ice Swimming Festival
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE