Ci mężczyźni okradli sklep w Pruszczu! Poznajesz ich? [WIDEO]

2018-11-05 9:26
Ci mężczyźni okradli sklep w Pruszczu! Poznajesz ich? [WIDEO]
Autor: nadesłane Ci mężczyźni okradli sklep w Pruszczu! Poznajesz ich? [WIDEO]

Policjanci z Posterunku Policji w Pruszczu, pod nadzorem prokuratury, prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży towaru z jednego ze sklepów. Funkcjonariusze szukają osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców lub innych świadków.

Policjanci z Posterunku Policji w Pruszczu poszukują sprawców kradzieży towaru z terenu sklepu mieszczącego się w Pruszczu przy ul. Wyzwolenia. Do zdarzenia doszło 4 września tego roku.

W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać najprawdopodobniej sprawców przestępstwa. Mężczyźni działając wspólnie i w porozumieniu dokonali zaboru w celu przywłaszczenia mienia w postaci różnych wyrobów spożywczych i chemicznych o wartości ponad 1 000 zł.

Policjanci proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osoby przedstawione na nagraniu o kontakt z Posterunkiem Policji w Pruszczu ul. Główna 33 telefon: (52) 33 32 635 albo z numerem alarmowym 997 i 112.

Przeczytaj także: W bydgoskiej szkole odwołano Tęczowy Piątek! Do dyrekcji zadzwonili oburzeni rodzice! [AUDIO]

TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE