Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty 2024: angielski. Arkusze CKE i odpowiedzi. Były niespodzianki! 16.05.2024 [Zapis relacji]

2024-05-16 15:39

Egzamin ósmoklasisty 2024 za nami. Czwartek, 16 maja był trzecim i ostatnim dniem zmagań z egzaminem ósmoklasisty. Tym razem uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych zmierzyli się z językiem obcym nowożytnym. Większość zdających wybrała język angielski. Sprawdźcie jak relacjonowaliśmy ostatni dzień egzaminu ósmoklasisty - oto zapis relacji.

Egzamin ósmoklasisty 2024: język angielski. Arkusze CKE i odpowiedzi z angielskiego 2024

Egzamin ósmoklasisty 2024 za nami. We wtorek, 14 maja uczniowie ósmych klas mierzyli się z językiem polskim, w środę, 15 maja - z matematyką. Egzaminom towarzyszyły silne emocje i często skrajne komentarze. Niektórzy cieszyli się z przebiegu egzaminu i zadań, które musieli rozwiązać, inni wręcz przeciwnie. W czwartek przed ósmoklasistami było ostatnie wyzwanie. Tym razem był to język nowożytny, w większości przypadków język angielski. Na rozwiązanie zadań uczniowie mieli 90 minut.

Arkusze CKE, pytania i odpowiedzi z angielskiego. Sprawdź, jakie zadania pojawiły się na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego

Jak przygotować się do egzaminu ósmoklasisty? Można np. sprawdzić, z jakimi zadaniami mierzyli się starsi koledzy i koleżanki. Sprawdźcie arkusze CKE z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego z ubiegłych lat. To z pewnością odświeży Wam pamięć i przygotuje Was do testu wiedzy językowej.

Egzamin ósmoklasisty 2024 z angielskiego - zapis relacji

Wprawdzie egzaminu ósmoklasisty nie da się nie zdać, jednak to od jego wyniku zależy możliwość dostania się do wymarzonej szkoły średniej. Jest więc o co walczyć, gdyż stawka jest wysoka! O przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty 2024 z języka angielskiego, jego przebiegu, a także o emocjach towarzyszących uczniom będziemy na bieżąco informowaliśmy w naszej relacji na żywo.

Wszystko, co dotyczy egzaminu ósmoklasisty z jęz. angielskiego, znajdziecie w jednym miejscu w relacji na SE.pl! Bądźcie z nami!

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? Nie ma wstydu powyżej 6/10!

Pytanie 1 z 10
"Cornflower" to...
Inglisz z Karolajn – czyli Karolina Derpienski uczy Polaków angielskiego
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki