Grudziądz: Z felgi samochodowej wystawała tylko malutka głowa kota. Strażacy byli w szoku

i

Autor: Straż Pożarna Grudziądz/Facebook Grudziądz: Z felgi samochodowej wystawała tylko malutka głowa kota. Strażacy byli w szoku

Grudziądz: Z felgi samochodowej wystawała tylko malutka głowa kota. Strażacy byli w szoku

2022-06-10 12:16

Nietypowa akcja strażaków z Grudziądza! Kilka dni temu zostali powiadomieni o kotku, który utknął w feldze samochodowej i nie mógł się wydostać. Strażacy natychmiast ruszyli na pomoc uwięzionemu zwierzęciu. Gdyby nie ich interwencja, maluch z pewnością by tego nie przeżył.

Grudziądz: Kotek zaklinował się w feldze i nie mógł wyjść! Dramatyczna akcja ratunkowa

Strażacy są wzywani zawsze tam, gdzie dzieje się komuś krzywda. Podobnie było w poniedziałek, 6 czerwca w Grudziądzu, gdzie w ogromnych tarapatach znalazł się malutki kotek.

Czytaj także: Piotr bardzo nie chciał żyć. Skończył ze sobą przez gigantyczne długi?! "Nic o nich nie mówił"

- O godzinie 14:00 do Stanowiska Kierowania PSP w Grudziądzu wpłynęło zgłoszenie o uwięzionym młodym kocie. Zwierzę przełożył głowę przez otwór w feldze samochodowej i się zaklinowało. Przybyli na miejsce strażacy, po chwili działań, uwolnili kota bez użycia sprzętu - wyjaśnia Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu.

Po uwolnieniu, kotek nie wymagał dodatkowej pomocy. Zaopiekował się nim zatroskany właściciel!

Sonda
Wiesz, co robić, gdy zauważysz uwięzione zwierzę?
Zwierzęta z Ukrainy w krakowskim schronisku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE