Tragedia w Bydgoszczy. Wstrząsające wyniki sekcji zwłok bliźniaków

2020-02-13 9:56 BE
Martwy noworodek był ukryty w pojemniku w ogrodzie
Autor: Rainer_Maiores / CC0 / pixabay.com

Znane są wstępne wyniki sekcji zwłok niespełna dwumiesięcznych bliźniaków, o zabójstwo których podejrzana jest ich matka. Horror rozegrał się w jednym z mieszkań w Bydgoszczy.

Jak podaje Wirtualna Polska, wstępne wyniki sekcji zwłok bliźniaków potwierdzają, że najprawdopodobniej zostały utopione. Aby nie było żadnych wątpliwości, zlecone zostały dodatkowe badania, w tym m.in. krwi.

Jak pisaliśmy, do tragedii doszło w miniony poniedziałek (10 lutego) w jednym z bydgoskich mieszkań. Matka utopiła bliźniaki w wanience, potem ubrała je i położyła do łóżeczek. Sama chciała popełnić samobójstwo łykając tabletki i popijając je winem. Przeżyła, bo znalazła ją sąsiadka, która przyszła w odwiedziny. Teraz 40-letnia matka bliźniaków będzie odpowiadać za zabójstwo.

Kobieta nie została jeszcze przesłuchana. Wciąż znajduje się w szpitalu psychiatrycznym w Świeciu, a jej stan - zdaniem lekarzy - nie pozwala na przeprowadzenie czynności z jej udziałem.

W szpitalu w Bydgoszczy znajduje się ojciec bliźniaków, który w chwili tragedii był w pracy. Tego dnia, po raz pierwszy zostawił kobietę samą z dziećmi. Mężczyzna jest w szoku.