Interwencja przed komisariatem. Pijana matka przyjechała po syna bmw. Oboje trafią przed sąd!

i

Autor: pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Kryminalne

Interwencja przed komisariatem. Pijana matka przyjechała po syna bmw. Oboje trafią przed sąd!

2024-04-16 14:11

Policjanci z posterunku w Dragaczu (województwo kujawsko-pomorskie, powiat świecki) zatrzymali nastolatka, który kierował motocyklem bez wymaganego prawa jazdy. Po zawiadomieniu o incydencie, pojazdem marki bmw, na miejsce przyjechała matka chłopca. Okazało się, że kobieta była pijana. Zarówno syn, jak i matka trafią teraz przed sąd. Szczegóły poniżej.

W nocy z środy na czwartek (10/11 kwietnia) policjanci z posterunku w Dragaczu, patrolując swój rejon, zauważyli motocykl, który szybko wjechał na teren jednej ze stacji benzynowych. Zdecydowali się przeprowadzić kontrolę drogową kierowcy hondy.

Okazało się, że za kierownicą jednośladu siedział 17-letni mieszkaniec powiatu świeckiego, który nie miał wymaganych uprawnień do prowadzenia pojazdu. Teraz będzie musiał stawić się przed sądem w związku z popełnionym wykroczeniem.

Matka chłopaka została natychmiast poinformowana o całym zdarzeniu i zadeklarowała, że przyjedzie po niego. Na miejsce przyjechała samochodem marki bmw. Już po krótkiej rozmowie z policją okazało się, że była pijana, co potwierdziło badanie alkomatem. Kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Matkę i syna odwiózł do domu znajomy rodziny. Był trzeźwy! Policja zabrała prawo jazdy 43-latce. Kobiecie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Jakie światowe miasta są mniejsze od Bydgoszczy? Paryż, Madryt czy Miami?

Pytanie 1 z 12
Które miasto jest większe?
Pogrzeb Stanisławy Ryster. Wzruszający gest uczestników “Wielkiej gry”
Źródło: Interwencja przed komisariatem. Pijana matka przyjechała po syna bmw. Oboje trafią przed sąd!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki