Jasnowidz Jackowski ma szokującą radę dla Donalda Tuska! Co mówi przepowiednia na 2022 rok? Zrobi się niebezpiecznie?!

i

Autor: Piotr Lampkowski Jasnowidz Jackowski ma szokującą radę dla Donalda Tuska! Co mówi przepowiednia na 2022 rok? Zrobi się niebezpiecznie?!

Jasnowidz Jackowski ma szokującą radę dla Donalda Tuska! Co mówi przepowiednia na 2022 rok? "Kto obstawi na Tuska, ten..."

2022-01-02 15:45

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego audycje na żywo, w czasie których dzieli się swoimi wizjami przyszłości, przyciągają tysiące słuchaczy. Tym razem tylko czytelnikom "Super Expressu" zdradził, co zobaczył w wizji dotyczącej Donalda Tuska. Dowiedzieliśmy się jakie losy spotkają lidera Platformy Obywatelskiej. Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego.

Po raz kolejny pod koniec roku nasi dziennikarze pojechali do Człuchowa aby dowiedzieć się co przyniesie nam kolejny rok. Gdy stanęliśmy pod drzwiami mieszkania Krzysztofa Jackowskiego (58-l) nie zdążyliśmy nacisnąć dobrze dzwonka, gdy najsłynniejszy żyjący polski jasnowidz otworzył nam drzwi. - Liczyłem na to, że nie przyjedziecie, ale przed chwilą poczułem, że już jesteście - tak rozpoczął z nami rozmowę. Tak, jak w minionym roku, zapytaliśmy jasnowidza Jackowskiego o to, co jak w 2022 roku ułożą się losy Donalda Tuska. Czy lider Platformy Obywatelskiej zakończy polityczną karierę, czy może będzie miał doskonałą passę? Co zobaczył w swojej wizji przyszłości jasnowidz Krzysztof Jackowski? Zdradził to tylko czytelnikom "Super Expressu".

Sprawdź to! Jasnowidz Jackowski nie owija w bawełnę! Jego wizja o Kaczyńskim wielu zszokuje. "Trzeba wiedzieć, kiedy..."

Jasnowidz Jackowski w przepowiedni o Donaldzie Tusku. Co zobaczył w swojej wizji na 2022rok?

Najsłynniejszy polski jasnowidz jest przekonany, że na początku nowego roku słupki poparcia dla Donalda Tuska wystrzelą w górę. Potem jednak z dnia na dzień będą opadać. Platforma Obywatelska nie będzie popularną partią, a Donald Tusk nie wygra już niczego. Nastąpi definitywny koniec Platformy Obywatelskiej i Tuska. Donald Tusk może cieszyć się z tego, co spotka w przyszłym roku jego największego przeciwnika politycznego, Jarosława Kaczyńskiego. Zobacz: Jasnowidz Jackowski nie owija w bawełnę! Jego wizja o Kaczyńskim wielu zszokuje. "Trzeba wiedzieć, kiedy..."

Dalsza część przepowiedni znajduje się pod galerią zdjęć jasnowidza Jackowskiego, w której przeczytacie wstrząsającą wizję na 2022 rok! Czy Polacy będą uciekać ze swoich domów. Co nam grozi?!

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego na 2022 rok

- W moim poczuciu Donald Tusk, im szybciej zda sobie z tego sprawę, tym lepiej, ja nic do tego pana nie mam – zaznaczył jasnowidz Jackowski w rozmowie z dziennikarzem „Super Expressu” – ale Donald Tusk się zdewaluował. Powrót jego w taki sposób, jak wrócił do polityki, do zdewaluowanej partii, bo on wszedł do prawie umarłej partii z powrotem – mówił Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa. - Ja bym dał panu Tuskowi jedną radę. Kiedyś, w młodych latach pamiętam „Nie płacz Ewka”, „niewiele ci mogę dać” i tak dalej, zespół Perfect z Hołdysem. Potem Perfect się rozwiązał, ale w świetnej formie się rozwiązał i po iluś tam latach brygada Perfectu z Markowskim ponownie zaczęła śpiewać. I dzięki Bogu, bo dużo świetnych kawałków wyszło - powiedział jasnowidz Jackowski. - Hołdys się zbuntował. Mam pewną cześć do niego za to, chociaż jednym i drugim się należy złoty medal. Bo tak: Hołdys mi się teraz kojarzy z tymi kapitalnymi utworami z moich młodych lat, to już są hymny rockowe, ale i drugi Perfect zrobił świetną muzykę. Szkoda, że już są na emeryturze. Natomiast Tusk tak nie zrobił. Tusk odszedł ze swojej partii na stanowisko. Ludzie to pamiętają. Tusk był do końca tego stanowiska i wrócił do Polski. I chciał być taką persona non grata. Tylko zrobił kilka błędów. Tusk wraca do partii, która dogorywa. Jest słaba. Są tarcia,kto ma być szefem partii? Tusk, czy ktoś inny. Takie przetasowania, ale prawdę mówiąc Tusk jest zdewaluowany politycznie. On nie ma siły. To jest balon, z którego uszło powietrze. Im dłużej Tusk nie będzie zdawał sobie z tego sprawy, tym gorzej dla niego. Tusk zachowuje się tak, jak Perfect poszedł na emeryturę, a teraz pan Tusk gra na gitarze i śpiewa i mówi: to ja teraz robię Perfect dwa. Nigdy tego nie zrobi. Nawet, gdyby świetnie grał i śpiewał to nie powtarza się mistrza. Tutaj Tusk chce powtarzać swego mistrza, którym był. Tej roli się nie odgrywa drugi raz, to pali na panewce. Tusk zrobił błąd, że poszedł w miejsce, z którego uciekł, wyszedł. I to miejsce, gdyby było silne, jak odszedł, to jeszcze by dobrze wyglądało. Ale to miejsce upadło. I to wcale nie przez niego, a przez ogólny brak zaufania do tej formacji. Kto obstawi Donalda Tuska, to uważam, że przegra tym obstawieniem, bo z pozoru się będzie wydawał, bo rankingi będą szalały na początku, ale Tusk stracił zaufanie u wielu osób jako całokształt, jako spojrzenie historyczne na tamten czas - zakończył swoją wizję jasnowidz Jackowski.

Przeczytaj: Jasnowidz Jackowski miał wizję! Przepowiada rok 2022! To, co zobaczył może przerazić!

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki

i

Autor: HARDE Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla PO i Jarosława Kaczyńskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE