Jasnowidz Jackowski miał wstrząsającą wizję na 2022 rok! Polacy będą uciekać ze swoich domów. Co nam grozi?!

2021-12-28 12:22
Jasnowidz Jackowski miał wstrząsającą wizję na 2022 rok! Polacy będą uciekać ze swoich domów. Co nam grozi?!
Autor: Piotr Lampkowski Jasnowidz Jackowski miał wstrząsającą wizję na 2022 rok! Polacy będą uciekać ze swoich domów. Co nam grozi?!

Jasnowidz Jackowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego przepowiedni słuchają tysiące osób. Tym razem tylko czytelnikom "Super Expressu" zdradził, jaki będzie 2022 rok w Polsce i świecie. W swojej wizji przyszłości Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, mówił, między innymi, o Polakach uciekających ze swoich domów, a także o ciężkim losie, który spotka emerytów. Co jeszcze zdradził nam jasnowidz Jackowski? Przeczytaj najnowszą przepowiednię.

Gdy stanęliśmy pod drzwiami mieszkania Krzysztofa Jackowskiego (58 l.), nie zdążyliśmy nacisnąć dobrze dzwonka, gdy najsłynniejszy żyjący polski jasnowidz otworzył nam drzwi. - Liczyłem na to, że nie przyjedziecie, ale przed chwilą poczułem, że już jesteście - tak rozpoczął z nami rozmowę jasnowidz Jackowski. Po raz kolejny pod koniec roku nasi dziennikarze pojechali do Człuchowa, aby dowiedzieć się co przyniesie nam kolejny rok. Dotychczasowe przepowiednie jasnowidza Jackowskiego robią wrażenie. To on przepowiedział bankructwa potężnych banków, a także pandemię. To on w swoich wizjach przyszłości zobaczył niepokoje na granicy. W zeszłym roku o tej porze mówił nam, że w Rzeszowie w lutym coś się stanie prezydentowi. Po kilkunastu tygodniach od jego przepowiedni prezydent Rzeszowa nagle podał się do dymisji.

Sprawdź to! Jasnowidz Jackowski totalnie szokuje w swojej wizji na 2022 rok. Chodzi o Tadeusza Rydzyka i papieża. Co ich łączy?!

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego na 2022 rok

Tak, jak w minionym roku, zapytaliśmy jasnowidza Jackowskiego o to, co wydarzy się w Polsce i na świecie w 2022 roku. Jasnowidz Krzysztof Jackowski wykonał, specjalnie dla czytelników Super Expressu, wizję przyszłości. Co w niej zobaczył? Według jego przepowiedni Polska podzieli się na trzy części. Nie będzie nowych wyborów, ale nie będzie rządził sejm. Jasnowidz Jackowski mówił też o tym, że emerytom w Polsce będzie się bardzo źle żyło w 2022 roku. Co nas czeka? Co przekazał słuchaczom jasnowidz Jackowski? Najnowszą przepowiednię znajdziesz w galerii zdjęć poniżej bądź klikając TUTAJ.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał przerażającą wizję. Zdradza, czy władza w Polsce odpowie za swoje decyzje

Przepowiednia znajduje się pod zdjęciami w galerii.

Sprawdź swój aktualny horoskop TUTAJ.

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski
Autor: materiały prasowe
Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi o tym czy władza użyje przemocy w stosunku do protestów społecznych w 2022 roku
Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi o tym czy będą wybory w 2022 roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE