Jasnowidz Jackowski przeraża i szokuje! Mówi o PiS i zdradzie. Co stanie się w Polsce?

2021-08-17 7:24
Jasnowidz Jackowski szokuje w przepowiedni! PiS odda władzę? Ludzie krzyczeliby: zdrada!
Autor: Krzysztof Jackowski, YouTube Jasnowidz Jackowski szokuje w przepowiedni! PiS odda władzę? "Ludzie krzyczeliby: zdrada!"

Krzysztof Jackowski należy do najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów współczesnej Polski. W audycjach, które prowadzi za pośrednictwem portalu YouTube dzieli się ze słuchaczami wizjami przyszłości. To, co czuje w swoim wizjach przyszłości przekazuje na żywo. Podobnie było w trakcie ostatniego spotkania z fanami. To właśnie wtedy powiedział: PiS zrzuci z siebie władzę." Co jeszcze usłyszeli fani jasnowidza Jackowskiego? Przeczytaj najnowszą przepowiednię.

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego audycji, które prowadzi na kanale w serwisie YouTube, słuchają tysiące osób. Podczas nich jasnowidz Jackowski przekazuje na żywo wizje przyszłości. To właśnie nimi dzieli się ze słuchaczami. Nie inaczej było ostatnio, kiedy postanowił zdradzić fanom swoje poczucie przyszłości. To, co przepowiedział jasnowidz Jackowski, może przestraszyć wiele osób. Część z nich może w ogóle nie dać wiary słowom jasnowidza. Jackowski w audycji na żywo powiedział o tym, że "PiS zrzuci władzę" i dodał: "jakby się podał do dymisji bez podania przyczyny, to ludzie krzyczeliby „zdrada”. Co przekazał słuchaczom jasnowidz Jackowski? Najnowszą przepowiednię znajdziesz w galerii zdjęć poniżej bądź klikając TUTAJ.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski przeraża w swojej wizji: "Zobaczyłem, że on wisi"

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok
Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE