Jasnowidz Jackowski miał przerażającą wizję. Zdradza, czy władza w Polsce odpowie za swoje decyzje

i

Autor: Krzysztof Jackowski, YouTube Jasnowidz Jackowski miał przerażającą wizję. Zdradza, czy władza w Polsce odpowie za swoje decyzje

Jasnowidz Jackowski miał przerażającą wizję. Zdradza, czy władza w Polsce odpowie za swoje decyzje

2021-08-21 10:41

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Od lat prowadzi kanał na YouTube na którym systematycznie odbywają się audycje, w trakcie których dzieli się wizjami i przepowiedniami przyszłości. Nie inaczej było podczas ostatniego spotkania z fanami, kiedy zapytany przez jednego z nich o obecną władzę, zdradził, czy rządzący Polską odpowiedzą za swoje decyzje. Jak brzmiała najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego?

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego audycji, które prowadzi na kanale w serwisie YouTube, słuchają tysiące osób. Podczas nich jasnowidz Jackowski przekazuje na żywo wizje przyszłości. To właśnie nimi dzieli się ze słuchaczami. Nie inaczej było ostatnio, kiedy postanowił zdradzić fanom swoje poczucie przyszłości. To, co przepowiedział jasnowidz Jackowski, może przestraszyć wiele osób. Część z nich może w ogóle nie dać wiary słowom jasnowidza. Jackowski w audycji na żywo, w trakcie której słuchacze zadawali mu pytania, zdradził, czy obecna władza będzie musiała odpowiedzieć za swoje decyzje. Co przekazał słuchaczom jasnowidz Jackowski? Najnowszą przepowiednię znajdziesz w galerii zdjęć poniżej bądź klikając TUTAJ.

Zobacz: Jasnowidz Jackowski przeraża i szokuje! Mówi o PiS i zdradzie. Co stanie się w Polsce?

Sprawdź swój aktualny horoskop TUTAJ.

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok
Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?