Jasnowidz Jackowski miał wstrząsającą wizję! Chodzi o Andrzeja Dudę i jego córkę Kingę. Co się stanie?!

2021-12-30 5:00
Jasnowidz Jackowski miał wstrząsającą wizję! Chodzi o Andrzeja Dudę i jego córkę Kingę. Co się stanie?!
Autor: Piotr Lampkowski Jasnowidz Jackowski miał wstrząsającą wizję! Chodzi o Andrzeja Dudę i jego córkę Kingę. Co się stanie?!

Jasnowidz Jackowski to jedn z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów we współczesnej Polsce. jego audycji z przepowiedniami słuchają tysiące osób. Tym razem tylko czytelnikom "Super Expressu" zdradził, jaki będzie 2022 rok w Polsce i świecie. W swojej wizji przyszłości Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, mówił, między innymi, o prezydencie Andrzeju Dudzie i jego córce Kindze. Co ich czeka? Co jeszcze zdradził nam jasnowidz Jackowski? Przeczytaj najnowszą przepowiednię.

Kolejny raz na koniec roku postanowiliśmy zapytać jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego (58 l.) o to, co wydarzy się w 2022 roku w Polsce. Jak potoczą się nasze losy? Gdy stanęliśmy pod drzwiami jego mieszkania, nie zdążyliśmy nacisnąć dobrze dzwonka, gdy najsłynniejszy żyjący polski jasnowidz otworzył nam drzwi. - Liczyłem na to, że nie przyjedziecie, ale przed chwilą poczułem, że już jesteście - tak rozpoczął z nami rozmowę jasnowidz Jackowski. Dotychczasowe przepowiednie jasnowidza Jackowskiego robią wrażenie. To on przepowiedział bankructwa potężnych banków, a także pandemię. To on w swoich wizjach przyszłości zobaczył niepokoje na granicy. W zeszłym roku o tej porze mówił nam, że w Rzeszowie w lutym coś się stanie prezydentowi. Po kilkunastu tygodniach od jego przepowiedni prezydent Rzeszowa nagle podał się do dymisji. Tym razem zapytaliśmy o losy prezydenta Andrzeja Dudy. Przy tej okazji dowiedzieliśmy się także czegoś o jego córce, Kindze.

Sprawdź to! Jasnowidz Jackowski totalnie szokuje w swojej wizji na 2022 rok. Chodzi o Tadeusza Rydzyka i papieża. Co ich łączy?!

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego. Mówił o Andrzeju Dudzie i jego córce Kindze

- To nie będzie dobry rok dla Andrzeja Dudy - powiedział dziennikarzowi "Super Expressu" jasnowidz Jackowski.

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, jest przekonany, że w 2022 roku głowy państwa nikt nie będzie traktował poważnie i nikt w Polsce nie będzie liczył się z jego zdaniem. Nikt nie będzie interesował się tym, co robi jego córka. A zgodnie z wizją przyszłości jasnowidza Jackowskiego Kinga Duda w 2022 roku nadal nie wyjdzie za mąż.

Zobacz zdjęcia: Jasnowidz Jackowski miał wstrząsającą wizję na 2022 rok!

Przeczytaj koniecznie: Horoskop miłosny na Nowy Rok – do 5 stycznia 2022. Kto odnajdzie miłość?

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski
Autor: materiały prasowe
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość rządu w 2022 roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE