Most Pomorski w Bydgoszczy się sypie! Od grudnia zmiany dla kierowców

i

Autor: ZDMiKP Bydgoszcz Most Pomorski w Bydgoszczy się sypie! Od grudnia zmiany dla kierowców

Znamy szczegóły!

Most Pomorski w Bydgoszczy się sypie! Od grudnia zmiany dla kierowców

2022-12-01 12:15

Kolejny most w Bydgoszczy musi przejść remonty! Tym razem konieczne jest przeprowadzenie prac naprawczych na moście Pomorskim. ZDMiKP zapowiedziało już szereg zmian w organizacji ruchu. Co to oznacza dla kierowców? Znamy szczegóły!

Most Pomorski w Bydgoszczy się sypie! Od grudnia zmiany dla kierowców

Kolejna przeprawa w Bydgoszczy musi przejść gruntowny remont. Jak wyjaśnia ZDMiKP, przyczyną są uszkodzenia, które pojawiło się na jednej z pięciu belek nośnych mostu pod obiektem, świadczące o jego wieloletnim wyeksploatowaniu. - Jeszcze w grudniu br. planujemy wprowadzić pierwsze zmiany w organizacji ruchu na moście Pomorskim. W kolejnym etapie prowadzone będą dalsze analizy i prace naprawcze pomiędzy rondem Fordońskim i Toruńskim - wyjaśniają drogowcy.

Na moście wprowadzono już kilka ograniczeń w ruchu. Polegają one na ograniczeniu prędkości dla tramwajów do 10 km/h (na samym obiekcie) oraz zmniejszeniu prędkości dla samochodów o masie całkowitej do 10 ton do 20 km/h.

Pojazdy o masie powyżej 10 ton (z wyjątkiem autobusów komunikacji miejskiej) nie będą mogły wjechać na most i będą kierowane na sąsiednie przeprawy mostowe.

Sonda
Jak oceniasz inwestycje w Bydgoszczy?
Tu jest jak w bajce! Tak iluminacje świąteczne rozświetlają Bydgoszcz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany