Życzymy powodzenia!

Nowi policjanci w Bydgoszczy i regionie! Ślubowanie złożyło 47 funkcjonariuszy [ZDJĘCIA]

2022-10-02 8:00

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyło się ślubowanie nowo przyjętych policjantów. W szeregi kujawsko-pomorskiej policji wstąpiło 47 funkcjonariuszy. Uroczystość uświetnił swoją obecnością Wojewoda Kujawsko-Pomorski.

"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję…”  wybrzmiało w środę (28.09.22) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy w obecności Wojewody Kujawsko-Pomorskiego i kadry kierowniczej kujawsko-pomorskiego garnizonu oraz zaproszonych gości. Do służby wstąpiło 47 nowych policjantów, którzy trafią do komend miejskich i powiatowych naszego województwa: dwudziestu do Bydgoszczy, sześciu do Torunia, po jednym do Włocławka, Nakła oraz Żnina. Dwunastu funkcjonariuszy zasili szeregi Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy. Teraz przed adeptami policyjnej sztuki szkolenie podstawowe w Szkole Policji w Słupsku, po zakończeniu którego rozpoczną służbę w rodzimych jednostkach. Nowo przyjętym do służby funkcjonariuszom życzymy satysfakcji, wytrwałości i powodzenia!

Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest niebezpieczna?
Policjanci szukali go przez miesiąc, a on maszerował 200 km w rodzinne strony
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają