Policjant z Bydgoszczy najlepszy w Polsce! Ogromne sukcesy w zawodach triathlonowych [ZDJĘCIA]

2021-07-14 9:19

Nasz policjant wystartował i wygrał w swoich kategoriach zawody Susz Triathlon 2021 i Triathlon Bydgoszcz 2021 - przekazują z dumą koledzy z biura prasowego KWP w Bydgoszczy. To kolejne i jedno z wielu zwycięstw podkomisarza Marka Kowalczyka z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy. Zobaczcie podsumowanie i zdjęcia z imprez!

Policjanci z Bydgoszczy z dumą informują o sukcesach kolegi w lipcowych zawodach triathlonowych. Rzeczywiście, podkom. Marek Kowalczyk ma się czym pochwalić! 4 lipca 2021 roku podczas zawodów Susz Triathlon 2021 odbyły się III Mistrzostwa Polski Policjantów w Triathlonie na dystansie ½ Ironman. Zawodnicy musieli przepłynąć 1,9 km, przejechać 90 km trasę rowerem i przebiec 21 km. Zwycięstwo po raz trzeci z rzędu na tym dystansie wywalczył sobie wcześniej wspominany funkcjonariusz z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy, drugie miejsce wywalczył st. sierż. Adrian Stempniak Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu, natomiast trzecie miejsce na podium zajął mł. asp. Daniel Szul z Komendy Powiatowej Policji w Iławie. W zawodach w Suszu na tym dystansie rywalizowało ogółem 469 zawodników, w tym 18 policjantów. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

- Tydzień później podkom. Marek Kowalczyk wystartował w zawodach triathlon Bydgoszcz również na dystansie ½ Ironman. Zajął on pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej (M-40) oraz okazał się najlepszym bydgoszczaninem na tym dystansie - informuje st. asp. Piotr Duziak z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.

Nasza redakcja dołącza się do gratulacji kolegów podkomisarza Marka Kowalczyka! Mamy nadzieję, ze to nie koniec sukcesów zarówno sportowych jak i zawodowych.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Czy marzyłeś/-aś kiedyś o wstąpieniu w szeregi policji?
Enea Bydgoszcz Triathlon 2021. Sportowe emocje w centrum miasta!