Poszukiwany listem gończym wybrał nietypową kryjówkę! Policjanci byli w szoku

2021-10-14 8:23
Poszukiwany listem gończym wybrał nietypową kryjówkę! Policjanci w szoku
Autor: KPP w Nakle Poszukiwany listem gończym wybrał nietypową kryjówkę! Policjanci w szoku

28-latek z Mroczy od początku roku był poszukiwany listem gończym wydanym przez nakielski sąd i miał do odbycia karę za przestępstwa z przeszłości. Kiedy do jego mieszkania weszli mundurowi próbował ratować się przed zatrzymaniem i ukrył się w... kanapie. Nic to jednak nie pomogło i już trafił do więziennej celi.

Poszukiwany listem gończym wybrał nietypową kryjówkę! Policjanci w szoku

Poszukiwania za 28-letnim mieszkańcem Mroczy prowadzone były od początku roku, po tym, jak nakielski sąd wydał za nim list gończy. Mężczyzna został skazany na karę 2 lat więzienia między innymi: za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Zobacz: Gwałtowne hamowanie w bydgoskim autobusie! Matka i malutkie dziecko w szpitalu

- 28-latek przez kilka miesięcy ukrywał się poza granicami kraju i był nieuchwytny do czasu, kiedy nakielscy kryminalni ustalili, że może on przebywać w jednym z mieszkań na terenie Mroczy - wyjaśnia rzecznik nakielskiej policji. Swoje ustalenia sprawdzili razem z dzielnicowym z miejscowego komisariatu.

Przebywająca w lokalu kobieta zaprzeczyła, by ktokolwiek się w nim ukrywał, jednak funkcjonariusze nie dali odprawić się z przysłowiowym kwitkiem i dokładnie sprawdzili wszystkie pomieszczenia. Decyzja okazała się słuszna i już po chwili 28-latek się znalazł. Okazało się, że tak bardzo obawiał się zatrzymania, że ukrył się w kanapie, licząc pewnie, że tam nikt go nie będzie szukał.

Mężczyzna został zatrzymany i dowieziono go prosto do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.

Grób rodziców z Przędzela, których zabił pijany kierowca zdobią białe aniołki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE