Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych. Dramat w deszczu i śniegu

i

Autor: Dolnośląska policja Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych/zdjęcie ilustracyjne

Ogromna tragedia

Śmiertelne potrącenie pieszego w Bydgoszczy. Wstrząsająca relacja świadków. Podnosili auto

2023-01-12 8:49

Dramat w Bydgoszczy. W środę, 11 stycznia na Szwederowie doszło do potrącenia pieszego. Jak udało się nam ustalić, poszkodowany trafił do szpitala, gdzie niestety zmarł. Jak doszło do zdarzenia? Szczegóły podajemy poniżej!

Śmiertelne potrącenie pieszego w Bydgoszczy. Wstrząsająca relacja świadków. Podnosili auto

Do zdarzenia doszło w środę, 11 stycznia około godziny 19:00 przy ul. Ugory w Bydgoszczy. Pieszy przeszedł przez jezdnię w nieoznakowanym miejscu. Został potrącony przez samochód - przekazuje Radio ESKA.

Według ustaleń "Bydgoszcz 998", na miejscu zjawili się strażacy z JRG 1 oraz JRG SP PSP. Przejazd ulicą Ugory został zablokowany, a autobusy linii 61 zmieniły trasę. Wezwano również karetkę pogotowia. Ranny został przetransportowany do szpitala. Niestety nie przeżył. Jak przekazał na Facebooku jeden ze świadków zdarzenia – zabity mężczyzna to prawdopodobnie pediatra z Bydgoszczy. To jednak nieoficjalna informacja.

Zobacz: Kierowca wypadł z drogi i uderzył w budynek na Osowej Górze. Trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

Z relacji kolejnego ze świadków wynika, że w wydobyciu pieszego spod pojazdu musieli pomóc strażakom piesi. - Byłem świadkiem zdarzenia. Wyrazy uznania dla przechodniów za podniesienie pojazdu w celu wydobycia poszkodowanego – poinformował dziennikarza Radia ESKA.

Odcinek, na którym zginął mężczyzna to zdaniem bydgoszczan niebezpieczne miejsce, a sytuacji, w których piesi narażeni zostali na potrącenie – było więcej.

Sonda
Czy straciłeś/straciłaś kiedyś kogoś bliskiego?
Potrącenie rowerzystki uchwycił miejski monitoring

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki