Szuka jej cała Bydgoszcz. Co się stało z 16-letnią Luizą?

i

Autor: BCZK/SE.pl Szuka jej cała Bydgoszcz. Co się stało z 16-letnią Luizą?

Szuka jej cała Bydgoszcz. Co się stało z 16-letnią Luizą?

2022-07-04 9:31

Od kilku dni trwają intensywne poszukiwania Luizy Więcek z Bydgoszczy. Jak informują mundurowi, 16-latka wyszła z miejsca zamieszkania i udała się w nieznanym kierunku. To kolejne zaginięcie młodej bydgoszczanki w przeciągu kilku miesięcy...

Szuka jej cała Bydgoszcz. Co się stało z 16-letnią Luizą?

Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Luizy Wiącek, która 30 czerwca 2022 o godzinie 19:30 oddaliła się z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku i do chwili obecnej do niego nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Według naszych ustaleń, to kolejne zaginięcie młodej bydgoszczanki. Ostatni raz zniknęła pod koniec kwietnia 2022 roku, jednak szybko udało się ją odnaleźć. Mundurowi liczą, że podobnie będzie także w tym przypadku.

Czytaj: Tajemnicze zaginięcie Volodimira w Bydgoszczy! Wyszedł z mieszkania i już nie wrócił

Rysopis:

  • wzrost 165 cm,
  • włosy blond do ramion,
  • szczupła sylwetka,
  • oczy zielone.

W chwili zaginięcia poszukiwana ubrana była w koszulkę kolory żółtego, spodnie rybaczki (3/4 długości) koloru ciemnego, buty koloru biało-czarnego, posiada okulary z czarnymi ramkami, torbę marki Nike koloru czarnego ze znakiem marki koloru żółto-zielonego.

Zaginięcie nastolatki w Bydgoszczy

i

Autor: BCZK Zaginięcie nastolatki w Bydgoszczy

Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Śródmieście pod numerem telefonu 47-751-11-60 lub 112.

Tragedia w Wawrze. Na Żegańskiej zginął motocyklista
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE