Tajemnicze zaginięcie Volodimira w Bydgoszczy! Wyszedł z mieszkania i już nie wrócił

i

Autor: BCZK/SE.pl Tajemnicze zaginięcie Volodimira w Bydgoszczy! Wyszedł z mieszkania i już nie wrócił

Volodimir zniknął bez śladu pod koniec czerwca. Wyszedł z mieszkania w Bydgoszczy i już nie wrócił

2022-07-11 13:28

Od kilkunastu dni trwają poszukiwania zaginionego Volodimira Tiagniradno. Jak informują mundurowi, 57-latek ostatni raz był widziany 30 czerwca 2022 roku. Od tamtego dnia nie daje znaku życia. Rodzina i bliscy zaginionego proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Tajemnicze zaginięcie Volodimira w Bydgoszczy! Wyszedł z mieszkania i już nie wrócił

Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Volodimira Tiagniradno, który 30 czerwca 2022 r. około godziny 14:00 opuścił miejsce zamieszkania przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy i do chwili obecnej do niego nie powrócił i nie nawiązał kontakt z rodziną. Jak przekazują mundurowi, 57-lateki nie posiada przy sobie telefonu komórkowego.

Czytaj także: Tajemnicze zaginięcie 38-latka z Bydgoszczy. Gdzie jest Marcin Krajniewski? Ma charakterystyczny tatuaż [Zdjęcia]

Rysopis:

  • wzrost 180 cm,
  • szczupłej budowy ciała,
  • sylwetka przygarbiona,
  • nie posiada tatuaży, ani blizn,
  • włosy siwe, łysina na czubku głowy,
  • oczy brązowe.

W chwili zaginięcia Poszukiwany ubrany był w koszulkę polo koloru niebieskiego z krótkim rękawem, długie, niebieskie spodnie jeansowe.

Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Śródmieście pod numerem telefonu 47-751-11-60 lub 112.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Poszukiwania ciała zaginionego Fabiana Zydora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE