Mija miesiąc od TAJEMNICZEGO zaginięcia 16-letniego Mateusza. Ma ważny ZNAK SZCZEGÓLNY

2021-02-26 7:19 eib
TAJEMNICZE zaginięcie Mateusza Dekowskiego. Nastolatek ma czerwone włosy
Autor: KWP Bydgoszcz TAJEMNICZE zaginięcie Mateusza Dekowskiego. Nastolatek ma czerwone włosy

Mateusz Dekowski mieszka w Bydgoszczy. 16-latek wyszedł ze swojego rodzinnego domu 28 stycznia 2021. Nastolatek ma istotny znak szczególny: włosy zafarbowane na czerwono. Mateusza szuka rodzina oraz policjanci z komisariatu Bydgoszcz-Błonie. Szczegóły i rysopis znajdziesz w naszym artykule.

Spis treści

  1. Zaginął Mateusz Dekowski z Bydgoszczy. Gdzie jest 16-latek?
  2. Mateusz Dekowski, rysopis:

Zaginął Mateusz Dekowski z Bydgoszczy. Gdzie jest 16-latek?

Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie poszukuje Mateusza Dekowskiego lat 16, który w dniu 28 stycznia 2021 r. o godz. 8:15 oddalił się z miejsca zamieszkania na Osiedlu Osowa Góra i do chwili obecnej do niego nie powrócił, ani nie skontaktował się z rodziną.

Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego opublikowało informację o zaginięciu nastolatka z Bydgoszczy już prawie miesiąc temu. Do dziś Mateusz nie wrócił do domu.

Mateusz Dekowski, rysopis:

  • wzrost 173 cm,
  • waga 55 kg,
  • bardzo szczupły,
  • pofarbowane czerwone włosy,
  • wygolone po bokach,
  • na brodzie pieprzyk.

Zobacz koniecznie: On już wie, kiedy dzieci wrócą do szkół! Wielki kryzys w rządzie? Katastrofalne słowa jasnowidza Jackowskiego!

W chwili zaginięcia poszukiwany ubrany był w ciemne spodnie jeansowe, ciemną bluzę, czarną kurtkę, ciemne sportowe buty "ADIDAS" z neonowymi wstawkami.

Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-59 lub 112.

Zaginął Mateusz Dekowski, 16-latek z Bydgoszczy
Autor: KWP Bydgoszcz Zaginął Mateusz Dekowski, 16-latek z Bydgoszczy
Gdy zaginęły, były jeszcze dziećmi. Od lat trwają poszukiwania tych kobiet
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE