Terenowa Masakra w Myślęcinku już w weekend

2020-09-16 15:14 EIB
Terenowa Masakra w Myślęcinku już w weekend
Autor: UM Bydgoszcz Terenowa Masakra w Myślęcinku już w weekend

Przed nami kolejna edycja "Terenowej Masakry"! 19 i 20 września w Myślęcinku śmiałkowie zmierzą się z wymagającymi trasami, zaskakującymi przeszkodami, czołganiem w błocie i gigantycznymi zjazdami!

Ambasador Marki Aktywna Bydgoszcz nadciąga do Myślęcinka. W najbliższą sobotę w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku rozpocznie się jubileuszowa 10. edycja  Terenowej Masakry – zawodnicy pobiegną trasą 10 i 15 - kilometrową. Z najdłuższą 15 – km trasą biegacze zmierzą się po raz pierwszy. Uczestnicy tego dnia będą musieli pokonać kilkadziesiąt przeszkód m. in. gigantyczny zjazd, ściany i opony. Trzeba się także przygotować na czołganie w błocie, podciąganie, przerzucanie i skakanie. Dla większości to biegi będą odkrywaniem granic swoich sportowych możliwości.

W niedzielę, 20 września odbędzie się bieg 5 - kilometrowy, podczas którego biegacze będą musieli pokonać 36 przeszkód, w tym kilka przepraw przez wodę. Start i meta znajdują się na polanie Różopole.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.terenowamasakra.pl.

Oprócz samego biegu, organizator zadbał o względy sanitarne. Na terenie miasteczka zostaną rozlokowane płyny do dezynfekcji, start będzie odbywać się w mniejszych grupach, będzie prowadzona regularna dezynfekcja przeszkód oraz zachowany będzie dystans społeczny podczas rozgrzewki, która jest nieobowiązkowa.

Zobacz także: Student z Bydgoszczy podróżuje po Europie rowerem. To jego piąta wyprawa

Sofia Ennaoui: Uwielbiam biegać w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.