Rozpoznajesz ich?

Ukradli portfel w sklepie i zniknęli! Policja z Bydgoszczy pokazuje ich zdjęcia i prosi o pomoc

2022-12-27 10:27

Policja z Bydgoszczy zwraca się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Jak ujawniają mundurowi, kobieta i mężczyzna są poszukiwani w sprawie kradzieży portfela jednej z klientek sklepu w centrum miasta. - Wszyscy, którzy je rozpoznają, bądź posiadają jakiekolwiek informacje proszeni są o kontakt - apelują policjanci.

Ukradli portfel w sklepie i zniknęli! Ściga ich policja

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością pieniędzy, dokumentów oraz karty płatniczej, do której doszło w sklepie przy ul. Dworcowej 46 w Bydgoszczy.

- Z zapisu monitoringu wynika, że za ten czyn odpowiadają kobieta w kapeluszu i okularach  oraz mężczyzna, którzy podeszli do pokrzywdzonej przy stoisku z warzywami, po czym mężczyzna wyciągnął z jej torebki portfel i chowa go pod odzież przewieszoną przez rękę i razem z kobietą wychodzą ze sklepu - wyjaśnia kom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach poniżej!

Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 11 87, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I-Kr 3526/22.

Sonda
Jak w skali od 1 do 5 oceniasz pracę bydgoskiej policji?
Pobicie na Starym Mieście w Olsztynie. Policja szuka sprawcy