Uwaga kierowcy, ŚLISKO na drogach! Wypadki i stłuczki pod Bydgoszczą [ZDJĘCIA]

2019-12-03 8:51 AG

Od rana dostajemy informacje od naszych Czytelników o bardzo trudnych warunkach na drogach Bydgoszczy i regionu. - Jest tak ślisko, że szkoda gadać - pisze do nas pan Adam. Informacje potwierdzają strażacy z OSP Dobrcz, którzy wczoraj i dziś mieli ręce pełne roboty.

Warunki na drogach wczoraj i dziś rano należały do bardzo trudnych. Było to spowodowane marznącymi opadami deszczu i deszczu ze śniegiem.

- Drogi są pokryte lodem. Lepiej jechać powoli i spóźni się do pracy niż spowodować wypadek - mówi mieszkaniec podbydgoskiego Żołędowa.

To w tej wsi pod Bydgoszczą doszło do dwóch poważnych wypadków.

Pierwszy miał miejsce na Szosie Bydgoskie. - Kierujący pojazdem Mercedes z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w drzewo. Na szczęście po przebadaniu przez ZRM nie wymagał hospitalizacji - informują strażacy.

Do drugiego doszło dziś w godzinach porannych na ul. Bydgoskiej. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o 6:28 i dotyczyło zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W tym wypadku również nikt nie ucierpiał - wyjaśnia OSP Dobrcz.

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności na drodze! Pamiętajmy, że nie jesteśmy jedynymi uczestnikami ruchu i nasze nierozważne zachowanie może doprowadzić do tragedii.