Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy. Tłumy bydgoszczan przy hali Immobile Łuczniczka [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-05-22 11:18
Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]
Autor: Anna Gołata

Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy trwa w najlepsze! Przed bydgoską halą Immobile "Łuczniczka" pojawiło się kilkunastu wystawców z różnych stron kraju. Każdy z nich ma do zaoferowania szeroką gamę kwiatów ogrodowych, drzewek, krzewów owocowych i ozdobnych, iglaków oraz ziół. Zobaczcie naszą relację!

Trwa Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy!

W Bydgoszczy trwa kolejny Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy. Przy hali Immobile Łuczniczka rozstawili się wystawcy z całej Polski! - Przyjechaliśmy dzisiaj, żeby kupić sobie antonówki. Od znajomych słyszeliśmy o targu i postanowiliśmy wpaść. Oczywiście na jednym drzewku się nie skończyło i do domy wracamy jeszcze z pięknymi borówkami i różami - mówi nam Kasia, mieszkanka podbydgoskiego Osielska.

Czytaj także: Bydgoskie Klasyki Nocą. Perełki motoryzacji znów zaparkowały obok Torbydu! [ZDJĘCIA, WIDEO]

W niedzielę (22 maja) do godziny 17:00 na miłośników zieleni wciąż czekają także producenci oferujący m.in. przepiękne rośliny do domu i ogrodu, drzewka oraz krzewy owocowe i ozdobne, cebule kwiatowe, zioła, trawy. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Zobaczcie naszą relację z pierwszego dnia Wiosennego Kiermaszu Ogrodniczego!

Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy przy hali Immobile Łuczniczka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE