Jackowski, pogoda

i

Autor: Shutterstock, Przemysław Szyszka/Super Express Jackowski, pogoda

Wizja pogody

Wiosna 2023. Jaka pogoda będzie w marcu? Wizja jasnowidza Jackowskiego nie pozostawia złudzeń!

2023-02-13 7:57

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, zdradził w rozmowie z "Super Expressem" swoją wizję przyszłości o tym, jaka będzie pogoda w wiosnę i w marcu 2023 w Polsce. Jego słowa wielu ucieszą, ale będą też tacy, którym bardzo się nie spodobają. Jak brzmi najnowsza przepowiednia?

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego przepowiedni i wizji przyszłości słuchają setki tysiące osób.I choć wiele z nich nie zgadza się z tym, co słyszy od jasnowidza Jackowskiego, to grono jego fanów coraz bardziej rośnie. Tym razem tylko w rozmowie z "Super Express" jasnowidz Krzysztof Jackowski zdradził, co zobaczył w swojej wizji przyszłości na temat pogody w wiosnę i marzec 2023. Czy mam wyciągać z szaf wiosenne ubrania, czy raczej zima zadomowiła się w Polsce na tyle mocno, że będzie nam towarzyszyć nawet w marcu 2023? Jaka będzie pogoda wiosną 2023? Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski ma bardzo złą przepowiednię. Marzec 2023 dla Polski będzie koszmarnym czasem. Polaków czekają poważne problemy

Wiosna 2023. Jaka pogoda będzie w marcu? Wizja jasnowidza Jackowskiego nie pozostawia złudzeń!

- Mam wrażenie, że marzec przywita nas takim dość ciepłym okresem – rozpoczął swoją wizję przyszłości jasnowidz Jackowski. - Ja nie twierdzę, że cały marzec, bo wiadomo, że marzec jest kapryśny, ale ta wiosna pokaże nam się odważniej, czyli szybciej. Takie mam poczucie– mówił „Super Expressowi” w swojej przepowiedni na pogodę w marcu 2023 jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Chcesz poznać inne przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego? Znajdziesz je w naszej galerii zdjęć poniżej.

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewcki, wydawnictwo Harde

i

Autor: Wydawnictwo Harde Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewcki, wydawnictwo Harde Link: Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki

Kiedy nasze przyziemne sprawy są ważniejsze od "ratowania świata"?

Posłuchaj jak budować wokół siebie piękną rzeczywistość i nie przenosić własnych frustracji na najbliższych!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają