Jasnowidz Jackowski o Iwonie Wieczorek

i

Autor: Shutterstock, Przemysław Szyszka/Super Express, archiwum prywatne Jasnowidz Jackowski o Iwonie Wieczorek

Przerażająca wizja

Jasnowidz Jackowski miał koszmarną wizję! "Ciało Iwony Wieczorek nie istnieje"

2022-12-06 8:19

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek od lat pozostaje nierozwiązana. Co stało się z nastolatką, która zniknęła bez śladu w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku? To pytanie od 12 lat zadają sobie jej bliscy oraz śledczy. Podczas spotkania z jasnowidzem Jackowskim dziennikarz „Super Expressu” zapytał o sprawę Iwony Wieczorek. Co takiego zobaczył w swojej najnowszej wizji Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa?

Jasnowidz Jackowski miał koszmarną wizję! "Ciało Iwony Wieczorek nie istnieje"

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Nastolatka wyszła ze znajomymi do klubu w Sopocie. W trakcie imprezy miało dojść do kłótni, po której Iwona Wieczorek postanowiła sama wrócić do domu. Zaginięciem 19-letniej wówczas kobiety interesowała się cała Polska, a w jej poszukiwania zaangażowano, oprócz policji, także jasnowidzów i detektywów. Pomimo potężnie zakrojonych poszukiwań, przez 12 lat nie udało się wyjaśnić sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek.

Jasnowidz Jackowski już tego nie ukrywa! "Ciało Iwony Wieczorek nie istnieje". Co skrywa ta przerażająca wizja?!

W czasie spotkania z najsłynniejszym polskim jasnowidzem, Krzysztofem Jackowskim, zapytaliśmy go o to, co zobaczył w swojej najnowszej wizji dotyczącej zaginięcia Iwony Wieczorek. Co skrywa ta przerażająca wizja?

- Pozwoli pan, że na temat Iwony Wieczorek nie powiem ani słowa – usłyszał od jasnowidza Jackowskiego dziennikarz „Super Expressu”. Jednak po chwili dodał: - W mojej głowie jest to dawno zamknięta sprawa. Ostatnią osobą, z którą rozmawiałem o Iwonie Wieczorek, tak na poważnie, był pan redaktor Szostak, który na krótko przed śmiercią napisał książkę „Kto zabił Iwonę Wieczorek?”. Potem nagle zmarł. Nie chcę do tej sprawy wracać. Ja ją w sobie zamknąłem. Wiele lat temu doszło do konfrontacji między mną, a kimś. Wtedy dużo wskazywało na to, że z tą sprawą może mieć wspólnego jakiś człowiek – wspomina jasnowidz Jackowski. - Byłem później na policji przesłuchiwany w tej sprawie. Ona do dzisiaj nie jest wyjaśniona. Nie chcę się w tym taplać. Nie mam nic nowego do powiedzenia – powiedział Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, po czym złowieszczo dodał: - Obawiam się, że ciało Iwony Wieczorek może nie istnieć. I jeżeli ktoś chce wyjaśnić sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek pod względem znalezienia ciała, to chyba jest to już w tej chwili nierealne. Według mnie tę sprawę można wyjaśnić teraz już tylko poszlakowo – zakończył swoją wizję jasnowidz Jackowski.

Czy sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek zostanie kiedyś rozwiązana? Czy bliscy, znajomi i wszyscy zaangażowani w poszukiwania 19-latki poznają prawdę o jej tajemniczym zaginięciu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach i na naszym profilu na Facebook.

ZOBACZ KONIECZNIE:

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o zakończeniu kariery Roberta Lewandowskiego. Przewiduje, czy to się stanie już teraz

Krzysztof Jackowski mówi o zaginionej Iwonie Wieczorek
Sonda
Czy uważasz, że kiedyś uda się wyjaśnić, co się stało z Iwoną Wieczorek?

Co naprawdę stało się z Iwoną Wieczorek?

Posłuchaj audiobooka i poznaj kulisy śledztwa!

Listen to "Co się stało z Iwoną Wieczorek? Janusz Szostak" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE