Wybili szybę i splądrowali auto! Szuka ich policja z Bydgoszczy [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-06-09 13:48

Uwaga bydgoszczanie! Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na filmie. Chodzi o kradzież z włamaniem na terenie naszego miasta. - Wszyscy, którzy rozpoznają osoby, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty - apelują bydgoscy mundurowi.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do pojazdu marki Fiat Doblo. - Zdarzenie miało miejsce 15 maja 2021 roku przy ulicy Kossaka w Bydgoszczy. Tam, jeden ze sprawców, po wybiciu szyby w aucie, ukradł z niego rzeczy oraz walizkę z narzędziami - wyjaśnia rzecznik bydgoskiego KMP.

Zobacz: Mogilno: 35-latek zderzył się czołowo z ciężarówką! Zginął na miejscu [ZDJĘCIA]

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na filmie poniżej:

Wybili szybę i splądrowali auto! Szuka ich policja z Bydgoszczy

Informację można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem 47-751-53-26, a także całodobowo pod numerami 47-751-52-69 lub 112, powołując się na numer sprawy L.dz. II KR 2053/21.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE