Wypadek w powiecie grudziądzkim! Kierowca zakleszczony w pojeździe [ZDJĘCIA]

2021-06-16 11:37

Groźny wypadek na kujawsko-pomorskich drogach! Dziś (16 czerwca) przed godziną 8 w miejscowości Fijewo doszło do zderzenia dwóch samochodów dostawczych. Jak informują pracujący na miejscu strażacy, jeden z kierowców był zakleszczony w pojeździe. Na szczęście udało się go szybko z niego wydostać i przekazać pod opiekę ratowników medycznych.

Do wypadku doszło na DW 534 w Fijewie (powiat grudziądzki) - O godz. 7:58 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku dwóch busów. Do działań udały się zastępy z OSP W Radzyniu Chełmińskim oraz JRG 1 i JRG 2 w Grudziądzu. Na miejscu zastaliśmy dwa samochody dostawcze po zderzeniu czołowym. Kierowcę jednego z nich ewakuowano po wykonaniu dostępu przy użyciu sprzętu hydraulicznego. Został on przekazany ZRM i zabrany na SOR - wyjaśnia Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu.

Zobacz: Wiktoria zginęła w drodze do szkoły. Wzruszające słowa ojca 12-latki. "Na zawsze w naszych sercach aniołeczku"

Ruch na drodze w obydwu kierunkach był całkowicie zablokowany. Na razie nie wiadomo, kto ponosi odpowiedzialność za to zdarzenie. Sprawę bada grudziądzka policja.

Express Biedrzyckiej - Szymon Hołownia: Wybór Staroń jest niezgodny z prawem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE