Wypadek pod Mogilnem

Zderzeniu samochodu osobowego z busem w Marcinkowie [ZDJĘCIA]

2022-10-03 13:54

Kolejny wypadek na drogach woj. kujawsko-pomorskiego. W poniedziałek, 3 października rano dyżurny SKKP PSP w Mogilnie otrzymał zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z busem w Marcinkowie (gm. Mogilno). To cud, że nikomu nic poważnego się nie stało!

Zderzeniu samochodu osobowego z busem w Marcinkowie

W poniedziałek, 3 października o godz. 6:13 dyżurny SKKP PSP w Mogilnie otrzymał zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z busem w Marcinkowie (gm. Mogilno). - Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy fiat fiorino po zderzeniu z samochodem dostawczym opel vivaro, który ciągnął za sobą przyczepkę transportową - wyjaśnia rzecznik KP PSP Mogilno. Pojazdem osobowym podróżował kierowca (bez obrażeń), natomiast samochodem dostawczym cztery osoby. Jedna z nich uskarżała się na ból w klatce piersiowej - wezwano ZRM. Po przebadaniu mężczyzna pozostał na miejscu zdarzenia. Działania zastępów polegały na sprawdzeniu szczelności układu olejowego i paliwowego oraz odłączeniu instalacji elektrycznej.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Wypadek autokaru z uczniami! Jechali na wycieczkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają