Uwaga! Zmiany w ruchu na Starym Rynku! Utrudnienia potrwają kilka godzin

2021-09-21 7:50
Zmiany na Starym Rynku i jego obrębie! Utrudnienia potrwają kilka godzin
Autor: UM Bydgoszcz Zmiany na Starym Rynku i jego obrębie! Utrudnienia potrwają kilka godzin

Uwaga bydgoszczanie! W związku z organizowaną dziś (21 września) uroczystością pn. „Centralne Obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej" wprowadzone będą zmiany na Starym Rynku i ulicach przyległych. Znamy szczegóły!

Utrudnienia na bydgoskim Starym Rynku i jego obrębie! Wiemy, na jak długo!

Na wniosek Krajowej Administracji Skarbowej oraz Komendy Miejskiej Policji, od godzin porannych (21 września) wprowadzone zostaną:

- zakaz poruszania się wszelkimi pojazdami (w tym także rowerami i hulajnogami) i parkowania na:Starym Rynku, ul. Krętej, ul. Magdzińskiego, ul. Jana Kazimierza (od ul. Zaułek do ul. Magdzińskiego), ul. Batorego (od ul. Zaułek do ul. Niedźwiedzia), ul. Niedźwiedzia, ul. Jezuickiej, ul. Przyrzecze, ul. Ku Młynom, ul. Farnej.

Zobacz: Ciężarówka stanęła w ogniu! Dramatyczne wydarzenia na DK 5 [ZDJĘCIA]

- należy się również spodziewać znacznych utrudnień w ruchu pieszych w obrębie Starego Rynku i ulic do niego dochodzących, a także ul. Mostowej (na odcinku od ul. Grodzkiej do Starego Rynku), ul. Jatki oraz bulwarze przy katedrze.

Utrudnienia potrwają do około godziny 15.00.

Kuyavian Slow Wedding, czyli alternatywne targi ślubne w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE