Zostań wolontariuszem podczas piłkarskich Mistrzostw Europy: jak się dostać, nabór, gdzie się rejestrować [INFORMATOR]

2016-11-26 10:30
Zostań wolontariuszem podczas piłkarskich Mistrzostw Europy w Bydgoszczy
Autor: energepic/PD/pixabay.com Zostań wolontariuszem podczas piłkarskich Mistrzostw Europy w Bydgoszczy

W 2017 roku Bydgoszcz będzie współgospodarzem piłkarskich Mistrzostw Europy UEFA Euro U21. To drugie, po seniorskim EURO, najważniejsze wydarzenie piłkarskie na Starym Kontynencie. Trwa nabór wolontariuszy.

Program wolontariatu obejmować będzie przygotowania i obsługę meczów mistrzostw, ale także organizację wydarzeń towarzyszących turniejowi.

Rekrutacja wolontariuszy trwa od 6 września. Ochotnicy będą mogli pracować w Bydgoszczy, Gdyni, Krakowie, Kielcach, Lublinie i Tychach.

Oficjalną stroną, na której możemy się zarejestrować jest U21poland.com i tam znajdą się również wszystkie informacje.

Zgłosić mogą się tylko osoby, które są pełnoletnie. Po wysłaniu aplikacji z każdym kandydatem skontaktuje się lokalny koordynator wolontariatu i zaprosi na rozmowę rekrutacyjną, osobiście lub za pośrednictwem Skype'a. Ostateczne wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 28 lutego. W tym dniu każda osoba, która wyśle swoje zgłoszenie, otrzyma wiadomość mailową z informacją o wyniku rekrutacji. 

Przypomnijmy, że impreza odbędzie się w w dniach 16-30 czerwca 2017 roku w sześciu polskich miastach. Jednym z miast gospodarzy będzie Bydgoszcz. 

Będzie to pierwsza impreza tej kategorii wiekowej, w której udział weźmie 12 drużyn. Reprezentacja Polski jako gospodarz ma zapewniony udział.

Czytaj także: Najlepsze triki z piłką znów w Bydgoszczy! Kogo chcecie zobaczyć na Focus on Freestyle 2017? [AUDIO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE