Kierowca skutera w ciężkim stanie po zderzeniu z ciężarówką! [ZDJĘCIA]

2020-09-18 17:09 SCH
Zderzenie skutera z ciężarówką
Autor: wm.policja.gov.pl Groźny wypadek w miejscowości Różany. 53-letni kierowca skutera zderzył się z ciężarówką. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Groźny wypadek w miejscowości Różany (woj. warmińsko-mazurskie). 53-letni kierowca skutera zderzył się z ciężarówką. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Wypadek samochodowy w miejscowości Różany w gminie Gronowo Elbląskie. Do zdarzenia doszło w czwartek (17 września) rano, przed godz. 9. - Kierowca skutera zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się samochodem ciężarowym DAF - mówi Jakub Sawicki z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Stan 53-latka jest bardzo ciężki. Trafił na oddział ratunkowy szpitala. Przyczynę wypadku wyjaśniają policjanci z Elbląga.

Niestety, to nie pierwszy groźny wypadek samochodowy na Warmii i Mazurach, w ostatnim czasie. Na drodze krajowej nr 51 w piątek (18 września) przed godz. 11 w miejscowości Plęsy, mercedes zderzył się z toyotą. 4 zostały ranne. Wszystkie trafiły do szpitala.

Pił alkohol w czasie jazdy. Wpadł w ręce policji

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.