BARDZ WAŻNY mecz Stilonu Gorzów. Gorący grudzień w IV lidze piłki nożnej

2020-12-05 8:08 em
gorzów stilon stadion
Autor: facabook.com/StilonGorzów Warunki trudne, ale grać trzeba.

Grudniowe piłkarskie mecze w IV lidze to rzadkość - warunki zwykle bardzo trudne. Tymczasem Stilon odrabia zaległości i być może gra najważniejszy mecz w tym sezonie. Do Gorzowa przyjeżdża lider rozgrywek.

To nie była najlepsza runda w wykonaniu niebiesko-białych. Mieli walczyć o awans, a tymczasem kilka słabych spotkań sprawiło, że do lidera rozgrywek tracą już 10 punktów. Po sobotnim meczu ta sytuacja może się zmienić. Czy na korzyść gorzowian?

Carina Gubin świetnie radzi sobie w rozgrywkach. Drużna chce wywalczyć awans do III ligi. Jeżeli w sobotę (05.12) pokona Stilon jej sytuacja stanie się doskonała, a gorzowian bardzo trudna. To tak naprawdę mecz o sześć, a nie o trzy punkty.

Zawodnicy, trenerzy i działaczce wiedzą jak ważne jest to spotkanie. - Jest duża motywacja. Chcemy walczyć o pełną pulę - zapowiada Krzysztof Olechnowicz, prezes Stilonu Gorzów.

Szkoda, że kibice tego nie zobaczą bo zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Start o godzinie 13.00 na stadionie przy ulicy Myśliborskiej.