Ciężarówka Coca-Coli zawita do Gorzowa Wielkopolskiego? Na świątecznej trasie 2022 zostało jedno miejsce

i

Autor: Bachizoom/cc0/Pixabay.com Gorzów Wielkopolski jest jednym z 10 miast, które walczą o przyjazd ciężarówki Coca-Coli w ramach świątecznej trasy 2022

Ruszył konkurs z nagrodami

Ciężarówka Coca-Coli zawita do Gorzowa Wielkopolskiego? Na świątecznej trasie 2022 zostało jedno miejsce

2022-11-16 13:30

Gorzów Wielkopolski jest jednym z 10 miast, które walczą o przyjazd ciężarówki Coca-Coli w ramach świątecznej trasy 2022. Koncern poinformował jak dotychczas o 9 lokalizacjach, ale ostatnią będzie można wybrać w głosowaniu z nagrodami. 29 listopada dowiemy się, czy Gorzów Wielkopolski dołączy do takich miast, jak Płock czy Poznań, które odwiedzi ciężarówka Coca-Coli.

Gorzów Wielkopolski czeka na ciężarówkę Coca-Coli. Czy znajdzie się na świątecznej trasie 2022?

Czy Gorzów Wielkopolski zostanie 10. miastem, gdzie w ramach świątecznej trasy 2022 dotrze ciężarówka Coca-Coli? O tym przekonamy się 29 listopada, gdy poznamy wyniki głosowania, które w poniedziałek, 14 listopada, uruchomił koncern. Na uczestników konkursu czekają nagrody, a żeby wziąć w nim udział, należy pobrać aplikację Coca-Cola i uzbierać przynajmniej 100 punktów w jednej z gier. Oczywiście przy okazji trzeba również wybrać miasto, które odwiedzi ciężarówka Coca-Coli. Czy Gorzów Wielkopolski dołączy do: Płocka, Bydgoszczy, Gdańska, Rybnika, Krakowa, Kielce, Łodzi, Poznania i Ostrowa Wielkopolskiego? Jedna z dwóch stolic województwa lubuskiego walczy o znalezienie się na świątecznej trasie Coca-Coli 2022 z następującymi ośrodkami:

  • Dzierżoniowem;
  • Koszalinem;
  • Nysą;
  • Sławnem;
  • Sieradzem;
  • Rzeszowem;
  • Łowiczem;
  • Inowrocławiem;
  • Włocławkiem.

Głosowanie trwa do 28 listopada do godz. 10, ale może się również zakończyć wcześniej. Kiedy się tak stanie?

Jakie są warunki zwycięstwa w konkursie Coca-Coli?

Jak informuje koncern na swoim profilu facebookowym, ciężarówka Coca-Coli przyjedzie do tego miasta, które jako pierwsze zdobędzie 50 tys. głosów lub do 28 listopada do godz. 10 zbierze największą liczbę głosów. Wyniki zostaną opublikowane w aplikacji Coca-Cola i na profilu na Facebooku. Czy Gorzów Wielkopolski wygra i dołączy do świątecznej trasy 2022?

Sonda
Pieczesz czy kupujesz ciasta na święta?
Startuje rozbiórka Galerii Plaza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany