Warta dobrze rozpoczęła

Autor: Warta Gorzów / facebook.com Warta dobrze rozpoczęła

Mocne wejście chociaż z remisem. Warta Gorzów kontra Czarni Witnica 2:2

2017-08-16 17:06

Czwartoligowa Warta świetnie zaczęła mecz drugiej kolejki, który zagrali na wyjeździ w Witnicy.

Już po pierwszej połowie warciarze prowadzili 2:1 i kompletnie zdominowali witniczan. Drugą połowę niebiesko-bordowi też zaczęli świetnie. Mieli nawet rzut karny po którym mogło być 3:1... Mogło, ale nie było, bo Rafaf Timoszczyk karnego nie wykorzystał.

Dziesięć minut później ponownie był rzut karny, ale dla witniczan. Tu pomyłki nie było i Czarni doprowadzili do remisu 2:2. I własnie takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Warta Gorzów po dwóch kolejkach znajduje się na trzecim miejscu w tabeli 4 ligi. W sobotę warciarze zagrają u siebie z Lubuszaninem Drezdenko.​

Z kolei drugi gorzowski czwartoligowiec: Piast Gorzów Karnin nie sprostał aktualnemu liderowi tabeli Syrenie Zbąszynek i przegrał 3:5. Sytuacja Piasta jest diametralnie różna od Warty, bo ekipa z Karnina zajmuje pozycje trzecią od końca... czyli czternastą.