Stilon Gorzów kontra Olimpia Zambrów

Autor: coola Stilon dominował na boisku

Stilon Gorzów Prosupport rozgromił Olimpię Zabmrów i gra dalej w Pucharze Polski!

2019-09-25 12:33

Gorzowianie mają za sobą kolejny mecz w walce o Puchar Polski na szczeblu okręgowym. Tym razem pokonali gości z Zambrowa aż 5:1. Wszystko dzięki dobrzej grze w obronie i jeszcze lepszej w ataku.

Gorzowianie od początku zaatakowali i już w 14. minucie padł pierwszy gol - strzelał Adrian Nowak. Drugą bramkę Stilon zdobył w 43. minucie za sprawą Kamila Ograbka. Goście jednak nie odpuszczali i jeszcze przed przerwą trafili do bramki z rzutu karnego. Tyle że w 45. minucie Kamil Ograbek podwyższył prowadzenie na 3:1.

Najważniejsza jest gra - powiedział po meczu Kamil Michniewicz, trener Stilonu

Po przerwie Stilon poszedł za ciosem i już w 48. minucie, po akcji Łukasza Zakrzewskiego, było 4:1. Ostatnia, piąta, bramka padła w 79. minucie za sprawą Miroslawa Taranenko.

Jestem w szoku - przyznał Tomasz Kulhawik, trener Olimpii Zambrów

Nie wiadomo na razie z kim zagra Stilon w 1/16 Pucharu Polski. Wiadomo jedynie, że mecze odbędą się 29. i 31. października.