W tych miejscach Gorzowa straszy! SPRAWDŹ, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku! [LISTA]

2017-02-20 15:44

Gorzów, jak każde miasto z tak bogatą historią, posiada wiele miejsc owianych tajemnicą. Krążą o nich opowieści, często mrożące krew w żyłach. Sprawdźcie, gdzie w naszym mieście lepiej nie chodzić po zmroku.

Pewien gospodarz upodobał sobie trzy piękne siostry, ale żadna nie chciała go za męża. Postanowił więc rozpuścić plotkę, że kobiety zajmują się czarną magią. Siostry zostały spalone na stosie, a ich cierpienie na zawsze zostało uwięzione w tym miejscu. Tak brzmi jedna z legend miejskich Gorzowa, związana z jednym z najbardziej charakterystycznych zabytków naszego miasta.

Opowieści o duchach czy miejskie legendy zawsze mają w sobie coś z prawdy. Wiele takich ciekawostek wywołujących gęsią skórkę znajdziemy również w historii Gorzowa. Możecie w nie wierzyć lub nie, ale z pewnością podświadomie będziecie omijać te miejsca lub choć przez chwilę zastanowicie się, czy nie ma w tym odrobiny prawdy. Chcecie się przekonać? Zajrzyjcie do galerii!

Czytaj także: Gorzowscy obrońcy drzew przy Kostrzyńskiej w prokuraturze!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE