Z 2-letnim Antosiem nie było kontaktu, był cały siny. Rodzice nie potrafili powiedzieć, co się stało

i

Autor: Shutterstock Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego brali udział w dramatycznej akcji ratunkowej 2-letniego chłopca

Dramatyczne sceny

Z 2-letnim Antosiem nie było kontaktu, był cały siny. Rodzice nie potrafili powiedzieć, co się stało

2023-07-28 13:52

Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego brali udział w dramatycznej akcji ratunkowej 2-letniego chłopca. Gdy patrol mundurowych poruszał się ul. Kwiatową, z przeciwnego kierunku nadjechał samochód z kobietą i mężczyzną, którzy próbowali zatrzymać policjantów. Okazało się, że obydwoje wieźli swojego synka, który robił się siny i nie było z nim już kontaktu.

Z 2-latkiem nie było kontaktu, był cały siny. Dramatyczna akcja ratunkowa w Gorzowie

2-letni chłopiec, z którym nie było kontaktu, został uratowany dzięki szybkiej interwencji policjantów z Gorzowa Wielkopolskiego. Wszystko rozpoczęło się na ul. Kwiatowej, którą patrolowali mundurowi. W tym czasie nadjechali z przeciwnego kierunku rodzice małego Antosia, który również znajdował się w samochodzie. Kobieta i mężczyzna zatrzymali radiowóz, prosząc o pomoc, bo ich synek robił się coraz bardziej siny, a na domiar złego nie było z nim już kontaktu. - Zdesperowani i pełni emocji rodzice nie byli nawet w stanie dokładnie opisać, co się stało. Poprosili jedynie o pomoc dla chłopca. Kiedy policjantka wsiadła do radiowozu i wzięła dziecko na ręce, zajmując się nim, policjant włączył sygnały świetlne i dźwiękowe, by jak najszybciej dotrzeć do gorzowskiego szpitala. Sytuacja nie była łatwa, bowiem o godzinie 14 w centrum miasta panował już spory ruch, a mundurowych, Antosia i jego mamę czekał dynamiczny transport policyjnym radiowozem - informuje podinspektor Marcin Maludy, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Jak dodaje, w tym przypadku liczyła się każda minuta, bo 2-latkowi groziła utrata funkcji życiowych. Na szczęście Antoś dotarł na czas do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze.

Sonda
Czy jesteś zadowolony/zadowolona z pracy policji?
Kierowca-bohater! Rzucił się na pomoc pasażerce, jest nagranie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany